Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene? (szerelem)

Valaki segítene? (szerelem)

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem...

Van humorom a lányok szerint.Okos is vagyok.Nem szemüveges.Nem vagyok nagyon alacson (170 cm).Csúna sem,nagyon eleven gyereknek gondolom magamat, imádok felidegesítení hülye embereket és előlük elfutni (sikeresen nagy többségben 😈😂)

Ha tetszik nekem egy lány akkor nem merem,nem tudom elmondani az illetőnek.Gyűlölöm magamat mert nem merek kockáztatni mert félek hogy akkor megromlik a baráti kapcsolatunk+ kinevetne,ezek után amikor erőt veszek magamon és elakarom mondani neki az érzéseimet iránta, akkor mit örténik?Lesz egy barátja.Félek hogy ha nem tudom ezt valahogy megválzoztatni akkor soha nem lesz barátnőm.


2017. dec. 12. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt, biztosan lesz barátnőd a jövőben,viszont máskor kockáztass, mert még mindig jobb azt mondani, hogy "miért csináltam", minthogy "mi lett volna, ha..". Remélem érted😂
2017. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!