Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek Bucky Barnes a kedvenc...

Akinek Bucky Barnes a kedvenc Marvel-karaktere, azoktól kérdezném: miért?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek, semmi bajom Bucky-val; épp ellenkezőleg - fogalmam sincs, mit érzek vele kapcsolatban. Valami nagyon megfogott benne, de nem tudom megmondani, hogy mi. Az viszont biztos, hogy szeretném kicsit jobban "tanulmányozni" Bucky-t, úgyhogy akinek van róla véleménye, kérlek, írja le nekem. Jöhet jó és rossz is, kíváncsi vagyok. :)

2017. dec. 12. 17:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
20%
Me méne !
2017. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak.
2017. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
95%
A válasz a kérdésedre Sebastian Stan. Dícsértessék. 👌
2018. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
98%
Én már az első filmben is nagyon megszerettem. Aztán amikor utána megjelent a másodikban valahogy megfogott. A Polgárháborúban, ahogy próbált emlékezni. Elvileg az elrejtett hátizsákjában is egy notebook volt, hogyha kitörölnék és megint elfelejtene mindent, legyen egy kis emlékeztetője. A gondolkodásmódja, hogy inkább újra a lefagyasztást választotta, ahelyett, hogy bántson valakit, szerintem lenyűgöző. Meg az egész, amin keresztül ment és képes még mosolyogni. És hát persze nem is csúnya a drágám. 😍
2018. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Engem már alapból nagyon megfogott a története is, de mikor a Polgárháborúban (ahogy az előző kommentelő is írta)inkább a lefagyasztást választotta, hogy ne bántson senkit... meg hogy próbált egy normális életet élni ettől függetlenül, hogy mennyi mindenen ment keresztül. Egy NAGYON jó karakter!
2018. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

remélem nem késtem el nagyon a válasszal. :D a filmekről fogok beszélni, mert azokkal jobban képben vagyok, mint a képregénykkel. meg vannak nagy eltérések, főleg a háborús időkből, inkább csak a winter soldier törtétszál hasonló.

az első amerika kapitány filmben az első jelenet amiben szerepelt az volt, hogy éppen megmenti steve-et az agyonveréstől. az "olyanba köss bele, aki a méreted" mondatából nekem az jön le, hogy mi a becsületes viselkedés, és bárki mást is megvédene, nem csak azért, mert jóban vannak... :D aztán meg jön azzal, hogy az okirathamisítás illegális - a becsület bajnoka, íme. aztán nem akarja, hogy pici asztmás steve rogers a világháborúban bohóckodjon. és a duplarandi! amit azért szervezett, mert nélküle steve, egyedül nem tudott volna táncra vinni egy lányt (ez többször feljön a film során). szóval az utolsó dolga még az volt, hogy bebiztosítson neki egy randit, hogy mások is lássák ezt, és legyen esélye egyszer családot alapítani. :') legközelebb már a háborúban látjuk, hogy mennyire hűséges és bátor ("nélküled nem", maga a tény, hogy az állapota ellenére inkább a fronton marad).

aztán a második film! itt először steve emlékképét hoznám fel először amiben bucky, steve édesanyjának temetése után felajánlja, hogy nyugodtan lakjon náluk. és ő mindig mellette lesz. :D vissza a jelenbe, télkatona téma. szinte biztos vagyok benne, hogy így lett kiképezve, de meg sem _próbál_ olyanra támadni, aki nem kijelölt célpont. a hydra bázison, amikor kezdenek visszatérni az emlékei, inkább steve-ről kérdez, mintsem saját magáról, _eszébe sem jut_ saját maga. és a légihordozós harc után. hogy mégis megmenti őt, pedig alig emlékszik, és nem tudja, mi történik.

a harmadik filmből én is azokat tudnám kiemelni, mint a többi válaszoló, hozzátéve még azt, hogy amikor zemo elkezdte betriggerelni a szavakkal, mennyire látványosan nem akarta. ő sosem akart gyilkos lenni. sosem volt tisztában a tetteivel, és most bűntudata van ("nem tudom, érek-e ennyit").

a végtelen háborúban... nem volt sok szerepe. :'D de mindenhol és mindehogy szeretem.

szóval azért ő a(z egyik) kedvencem, mert egy a végsőkig hűséges és jóindulatú karakter, aki a 70+ év gyötrelem után sem adta fel, a jóért való küzdést választotta és nem felejtette el mi a fontos számára... :D

2018. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
az előző vagyok megint. belegondoltam, hogy képtelenség lenne az összes képregényt aránylag időrendben elolvasni, szóval azok alapján amik megvannak a fejemben, nagyon fiatalként kis túlbuzgó és pimasz, simán aranyosnak találom. a kedvencem amikor kicsit idősebbnek van ábrázolva, továbbra is totálisan idióta és mellesleg "why attack mussolini when bucky could just charm him?" :DD rajzfilmekben ugyanígy. de van egy konkrét epizód amin mindig zokogok, az earth's mightiest heores: winter soldier... ahogy megjátssza, hogy mennyire nem érdekli, pedig de... :D
2018. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz hogy nem a kedvenc marvel karakterem,de kifezetten mondható stabilnak a karaktere.Kb olyan szinten van mint az amerika kapitány.Kb ugyan annyi évesek,mind a 2 kapott egy szérumot szóval szuper katonák.Annyi hogy kapitánynak pajzsa van és elszántabb,kitartóbb,akaratosabb a harcokban, illetve bosszúàllók vezére,bucky pedig sajna a hydra titkos vegyvere volt,menő fém karral, és átprogramozva,De ismètlem,ha kapitány meghalna és bucky túl élné a háborút,akkor szerintem nyugodtan belehet ismerni hogy méltó utód lenne (helyettesítheti a kapitányt).
2018. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé jó színész játsza.

De maga a karakterben a beszéd stílusa tetszik meg elég jól is harcol.

Végül is Amerika kapitányt már kétszeres megmentette.

2018. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom én nagyon szeretem a karakter életét

2.világháborúba harcos ként meghal de rá 70 évre az ellenséghez megy és ott gyilkol acél karral

meg maga a színész is tetszik sebastian stan

2019. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!