Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Anime-ről?

Mit gondoltok az Anime-ről?

Figyelt kérdés

Szoktatok nézni és ha igen mit?

Esetleg tudtok ajánlani egyet valami scifiset vagy horror,fantasy, témásat?Persze ha van ilyen anime.



2017. dec. 12. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle témában szoktam nézni: thriller, akció, fantasy, sci-fi, szupererő, slice of life, shounen, seinen és néha shoujo is. A legtöbbet, amiket eddig láttam, jónak tartom, plusz van pár amit egyenesen imádok. Néztem már szerintem ócskákat is, de elenyésző számban. Összességében egy anime szerintem olyan, mint egy jó könyv, csak pörgősebb formában :D
2017. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, bocsánat, de ez a kérdés... :) Te mit gondolsz a Film-ről? A Könyv-ről?


Az animék annyi kisebb műfajra lebonthatóak... Amik még tovább bonthatóak, úgyhogy nehéz megválaszolni a kérdést. Összességében én nagyon szeretem őket. Szeretem a stílusúkat, imádom a szinkronjaikat, szeretem, hogy van bőven választék. A "mese" korszakot már kinőttem, de hála az animéknek, boldogan nézhetek továbbra is rajzfilmeket.


Amiket általában nézek azok a: lélektani, shoujo, yaoi/bl, girls love, cyberpunk, seinen, slice of life. Néha becsúszik néhány shounen is :D

2017. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, idegenkedem tőle. Nekem nem jön be a hangulata.
2017. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyikről? Van amelyiket nagyon szeretem, de olyan is van amitől a falnak megyek.
2017. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen szoktam nézni, mindenféle műfajban.

Én a Death Note-ot ajánlom, az animések szeretik (vannak kivételek), de egy nem animés barátomnak is megmutattam, de neki nem tetszett.

2017. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!