Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FONTOS! Sürgős! Tudnátok...

FONTOS! Sürgős! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan ismerősötök, vagy ti magatok, aki 16 évesen, tankötelezettség után ott hagyta az iskolát? Mit csinált utána? Ha dolgozott mit? Ha nem, akkor pedig mivel foglalta le magát? Hogy működött ez az egész kiiratkozás? És lenne még egy olyan kérdésem, hogy lehet-e például olyat, hogy 16 évesen ott hagyom, és 18-19-20 évesen pedig elvégzek egy ,,sima" tanfolyamot, amihez elég a 8 általános? Légyszi ne olyat írjatok, hogy szerintem menj vissza az iskola padba, vagy később megbánod stb., hanem rendes, ezekre a kérdésekre írjatok választ. Nem tudjátok hogy miért hagyom ott a sulit, de komolyokom van rá. Ha leírnám biztos megértenétek, de nem szeretném, sok ok miatt. Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :)

#tankötelezztség #űrhajókutatás #mensnothot #nemdiákmunka #gyerekakidolgozik
2017. dec. 12. 18:43
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Egyszerűen csak kiiratkozol, vagy nem jelentkezel a kovetkezo evkezdeskor. Szerintem menj el dolgozni ha ott hagyod nem mondom hogy olyan sok valasztasi lehetoseged van de alkalmi munkak, melodiaknal elfoglalhatod magad egy darabig. OKJ-s kepzesekre tudsz jelentkezni, de sajnos a legtobbhoz szukseged van erettsegi bizonyitvanyra

8altalanos ebben a vilagban igen keveset er:/

Vagy menj el kulfoldre ha beszelsz nyelvet esetleg csinaln nyelvvizsgat a kovetkezo evekben esetleg tobbet is!:) Euro nyelvvizsga fajta nem nehez

Svajc,nemetorszag, stb europaban maradj szerintem es ott meg takairtassal is eleg penzt kereshetsz a lenyeg hogy jol beszeld a nyelvet:)

De szerintem ne hagyd ott az iskolat..!:) en orvosira jarok

Nagyon sok rossz pillanatom volt es utaltam is sokszor az altalanost/gimit de orulok hogy idaig jutottam es halad vagyok hogy nem csinaltam butasagot regebben:)

2017. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) angolul nagyon jól beszélek ugy hogy egy nyelv mar van, de 16 évesen nem hiszem hogy kitudnek menni külföldre, vagy igen? Mi a külföldi meló korhatara? A másik pedig: a szülőnek is jönni kell kiiratkozasnal?
2017. dec. 13. 14:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!