Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen könyvet kellene választ...

Milyen könyvet kellene választanom ajándékképp? :/

Figyelt kérdés
Anyukámnak szándékoznék karácsonyra könyvet venni, azonban ő nem annyira szívleli az olvasást, viszont tudom, hogy az oszmán, török birodalom történelme és kultúrája érdekli. És mivel efféle könyvek területén nem vagyok otthon, sőt... emiatt kellene a segítség. Esetleg olyan amiben van kép. (Édesanyám 40-es éveit, éldegéli). Remélem valaki tud segíteni. :/ :) Tudom, ha nem szereti a könyveket, miért adok neki könyvet, de ez hosszú történet, és nem szeretném elmesélni.

2017. dec. 12. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Könyvet nem tudok sajnos ajánlani, de ha beírod, hogy: török népköltés pdf, akkor le tudsz menteni egy egyetemi előadás gyűjteményt.
2017. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!