Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor ez hogy van?

Most akkor ez hogy van?

Figyelt kérdés
Nemrég néztem a neten hogy mi fog menni karácsonykor a TV-ben. Megláttam hogy december 24.-én vagyis szenteste a TV2-n menni fog a Holiday (ami amúgy a kedvenc filmem) című film. Viszont reklámozták most a TV2-n a Megjött apucit is, amire azt mondták hogy karácsony este lessz. Akkor a Holiday helyett lessz vagy másnap vagyis december 25. vagy 26.-án lessz?

2017. dec. 12. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg Szenteste még nem Karácsony, szóval a "Megjött apuci", nyilván 25.-én, esetleg 26.- án lesz.
2017. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nézd meg a tv műsorban.
2017. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Holiday (The Holiday, 2006) a TV2-n

2016. december 24-én, vasárnap, 21:15-től és

2016. december 25-én, hétfőn, 13:45-től lesz.

És lesz még két másik csatornán is, az egyiken szintén két alkalommal.

[link]



A Megjött apuci (Daddy's Home, 2015) a TV2-n

2016. december 26-án, hétfőn, 21:00-tól lesz.

[link]



Forrás: [link]

2017. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
SAJNOS NEM A HOLIDAY LESSZ A TV2-N HANEM A RESZKESSETEK BETÖRŐK 1-2 😭😭😭😭
2017. dec. 14. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, a szokásos RTL-Klub - TV2 vetélkedő. Változtattak már műsort, műsoridőpontot, akár előzetes bejelentés nélkül is, akár utolsó pillanatokban is. Maradt már abba minden előzetes bejelentés nélkül, egyik-napról a másikra vetélkedősorozat, filmsorozat, valamilyen más sorozat, mert a másik csatornán valami új műsor, vagy műsorrend lett.


Több cikk megjelent, hogy idén nem lesz karácsonyi „Reszkessetek betörők!”, aztán az RTL-Klub műsorra tűzte, a TV2 pedig nem akart elmaradni: [link]


Egyáltalán nem lepődnék meg, hogyha váratlanul végül is változtatnának a kezdési időponton; nehogy már a másikon kezdődjön előbb. Aztán lehet pofára esés, mert akik nem nézik folyamatosan a csatornát, lemaradnak az előbbre hozott kezdésről, és így a később kezdő másik csatornán nézik meg, az elejétől.

Biztosan variálnak még a karácsonyi műsorokkal, mert a TV2 honlapján, napok óta, csak 24-éig közlik a műsort, nem lehet a jobboldali nyílheggyel továbbléptetni: [link] Persze, a megjelenített sem biztos, mint kiderült, abban is változtatnak.


Reményt ad számodra, hogy az ilyen okokból elmaradt filmek néhány nap, egy hét elteltével műsorra szoktak kerülni. Csak figyeld a linkelt TV2-es műsorújságot.


Nem tudom, hogy elérhető-e számodra a Viasat3, mert ott nem szoktak változtatni, ott bizonnyal látható lesz 24-én is, 25-én is a Holiday.


És újra elnézést kérek, hogy a 3-as válaszban, tévesen, 2016-okat írtam 2017-ek helyett.

2017. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szenes43 ***** válasza:
Most konkrétan nekem Digi TV.n van 140 csatornám + ott a youtube ezért éntőlem az egyik TV. adó is meg a másik is feldughatja magának a Reszkessetek betörőket.
2017. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!