Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátommal holnap leszünk...

Barátommal holnap leszünk 7hónaposak. Valamit készitenem kéne neki. Saját kezüleg. Milyen ötleteitek vannak? Pl: papírból.

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Hajtogass nek iegy papírrepülőt. A férfiak imádják. Ja, de persze Playboy egyik oldalából.
2010. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Milyért kéne?

Majd ha 1 évesek lesztek.

Szerintem a pasikat megterheli az üneplés.

De csinálhatsz pl.: sütit.

2010. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

szerintem olyan izééé ez az ünneplés....majd egy év után emlékezzetek...szerintem olyan erőltetett ez a hónaposdi...


egyik bnőm hetente "ünnepel" 21 éves létére:-S

a másik hónaponta van kínba az ajándékozással:-S


szerintem menjetek egyet sétáljatok beszélgessetek és említsétek meg a dolgot aztán folytatódhat minden a régi kerékvágásban:D

2010. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Vagy vegyél neki egy csokit, amit nagyon szeret. :)
2010. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Támadd le a barátod, mi pasik imádjuk az ilyet :)
2010. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Én fotóalbumot csináltam a barátomnak. Kinyomtattam pár közös fotót, kimásoltam szerelmes idézeteket, összetűztem a lapokat. Tök jó lett, próbáld ki te is! ;)
2010. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Hát szerintem ilyen hónapokat elég gyerekes dolog plüssmacikkal "ünnepelni" meg nagy felhajtást csinálni!

Majd ha 1 év meglesz akkor már megéri!

Az én párom idősebb kb 9 hónapja vagyunk együtt de ha havonta vagy hetente számolgatnám a napokat eléggé érdekesen nézne rám, hisz tudja ő is és én is hogy ez még nem olyan sok idő!

Hónapos fordulóknnak ezért nincs nagy értelme!

2010. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
készits neki egy zenés kisfilmet a képeitekből és ad át egy cd-n. irj rá valami híres filmcímet és mikor majd megnézi örülni fog neki. ha nem kisfilm lehet powerpoint is.
2010. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne csinálj ilyesmit. Nálunk is volt ilyen ajándékozás (azóta eltelt 8 év!), kidobni nincs pofám, de minden pakolásnál és takarításnál baromira útban van.
2021. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!