Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfelejtettem traktort vezetni...

Elfelejtettem traktort vezetni de van jogosítványom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014 ben vizsgáztam le traktorból mert kellett a szakmunkásvizsgámhoz és a mai napig nem vezettem traktort elég rutintalan vagyok mert nem volt elég az oktatás és januártól a munkahelyemen áthelyeznek traktorra mtz re de félek hogy nem fogom tudni mivel mtzét még nem vezettem csak egyszerűbb zetorral vizsgáztam szóval hogy kezeljem ezt a félelmemet
2017. dec. 20. 12:21
 1/4 Bubuka508 ***** válasza:
Igazából már korábban kellett volna valamilyen módon gyakorolnod a traktorozást, mert úgy sejtem, hogy nem tegnap tudtad meg, hogy azt kell majd csinálnod. Most már addig nem sok mindent tudsz tenni, menet közben nem lesz könnyű megszerezned a gyakorlatot.
2017. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy B jogsi (személyautó) esetén ha rutintalan vagy akkor bármikor elmehetsz órákat venni az oktatóval a jogsi szerzése után is, nyilván itt is szóba jöhet ilyen lehetőség. Ami igazán ellened dolgozik most az a karácsonyi leállás, mikor már senki nem (akar) ilyesmivel foglalkozni, az oktató sem. De utána kell nézni, milyen lehetőségek vannak. Ha más nem, akkor valami ismerőst felkeresni.
2017. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazábil mondták hogy betanítanak de attol felek hogy nem fogok semmire se emlekezni
2017. dec. 20. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért csak levizsgáztál valahogy, el nem felejtetted, csak a rutin nincs meg hozzá.

Nálunk van egy nő az utcában, aki kb. 15 éve nem vezetett, bár a jogsit megszerezte, korábban vezetett is, de nem volt autójuk, így nem volt mit vezetnie, aztán nemrég vettek egy autót. Így 15 év kihagyás után ismét vezet. Tehát el nem felejti senki, aki egyszer megtanulta. Csak kell idő, amíg belejössz újra. Viszont ahogy előttem is írták, gyakorolni van lehetőség.

2017. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!