Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » K-pop-osok figyelem! Hallottát...

Kiviviki kérdése:

K-pop-osok figyelem! Hallottátok hogy Shinee-ből Jonghyun végzett magával?

Figyelt kérdés
Annyira hihetetlen ez az egész,nemtudom elhinni..Nem volt a favom de szerettem a Shinee-t és eléggé megrázó volt hogy meghalt..Szerintetek a Shinee felbomlik?Nemhiszem hogy Jonghyun halála után folytatnák..Mellesleg ottvolt Onew balhéja is..

#SHINee #Jong Hyun #öngyilkossáf
2017. dec. 20. 17:17
 1/10 anonim válasza:
31%

Igen és nagyon le sokkolt:( Még mindig nem bírom felfogni.

Én se vagyok fan, de szerettem őket.

2017. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én mikor felmentem netre és láttam a hírt, először arra gondoltam, hogy valami baleset.(jah nem, először azért imádkoztam, hogy ne ez a Jonghyun legyen, hanem egy másik ember, ugyanezzel a névvel). Aztán ahogy elkezdtem olvasni a cikkeket és írták, hogy öngyilkos lett, hát ott sokkot kaptam. :O Nem tudom felfogni, nem értem, hogy miért tette. Annyian szerették, rengeteg barátja volt, miért nem beszélte meg valakivel? :((


Hogy felbomlik-e azt nem tudom, de Onew szerintem lassan megy majd a katonai szolgálatra, utána majd a többiek is. Egyenlőre biztos, hogy szünetet fognak tartani amíg megerősödnek egy kicsit lelkileg. Amúgy mi volt ez a balhé? Mert olvastam valami szexuális zaklatásról, de utána kiderült, hogy csak félreértés volt...de lehet, hogy rosszul értettem, mert angolul olvastam. :/

2017. dec. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Én se vagyok valami nagy SHINee fan (néhány számukat szeretem), de mikor láttam instára kiposztolva a képeit R.I.P felirattal, sokkot kaptam. Aztán a neten gyorsan beírtam a nevét, és...áhh...rám tört a sírás. Aztán tegnap megnéztem youtube-on, hogy viszik a koporsóban és berakják a halottaskocsiba, hát ott is elsírtam magam, ráadásul látni azt i, hogy ott sírnak a tagok is...áh... 😔😖😭

Amúgy én se nagyon vágom, hogy mi van az Onew üggyel. Tényleg zaklatott valakit szexuálisan, vagy csak kitalált pletyka? Egyszerűen nem akarom elhinni.

2017. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem zaklatott senkit,csak bevolt rugva es egy lanynak veletlen megfogta a vallat h tamaszkodhasson vagy mi,es a lany fel akarta jelenteni..de szerintem mindenki mashogy viselkedik amikor be van rugva,nemtom miert kell ezt az ugyet ennyire felfujni.
2017. dec. 22. 16:43
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Huu akkor jó :D
2017. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Viccnek is rossz. Nem zaklatott ő senkit. De őt mindenki.
2017. dec. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én teljesen össze törtem miatta,máig sem tudom felfogni,a SHINee Jonghyun nélkül nem SHINee
2018. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Folytatni fogják 4-en.Már adtak is koncertet japánba asszem 16-án vagy 17-én nem emlékszek pontosan.Ha kitartanak egymás mellett,még egy pár évig tuti együtt lesznek,és az is igaz hogy még meg kell erősödniük,de remélem folytatják
2018. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már 2 hónapja múlott hogy Jonghyun itt hagyott minket:((( rettentően szomorú vagyok,folyton csak arra gondolok milyen rossz lehetett neki,mégsem kért senkitől segitséget,inkább tetette hogy minden a legnagyobb rendben,ez volt az ő hibája:( alig van olyan nap azótta,hogy ne gondoljak rá,egy igazi aranytorkú énekes volt,és remélem most minden perc szenvedés vissza fizetődik,és nagyon boldog ott fent♥

Remélem a SHINee nem bomlik fel,ott vannak a többiek,szintén roppant tehetségesek,remélem még hosszú időkön keresztül együtt fognak maradni:)♥♥♥♥♥

És ezen a videón amit az előző válaszoló küldött,mikor megláttam az üres helyet a mikrofon előtt,elkezdtem zokogni,annyira sajnálom hogy nem volt ki segitsen rajta...

2018. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

bocsánat eltévesztettem a kérdést,ahol egy másik válaszoló küldte el a videót,mindenesetre ide is le szerettem volna irni

2018. márc. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!