Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek egy...

Milyen ajándékot vegyek egy orvosis 25/F-nek a ballagására?

Figyelt kérdés
Nem sok mindent tudok róla, de meghívott a ballagására. Meg szeretném ajándékozni valamivel.
2010. jún. 3. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:

nem inkább diplomaosztó?

adj neki pénzt..

2010. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
a 100 forintosba orvosos készlet játékot.tuti ajándék!
2010. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
na akkor diplomaosztó. mittudomén mi az. Pénzt nem adok, hülyén érezném magam miatta
2010. jún. 3. 09:24
 4/8 anonim ***** válasza:

ballagni oviból,általánosból,középsuliból szokás


egyetemen diplomaosztó van...


értéket irhatnál


vegyél egy sztetoszkópot,vetklöztesd le,és "vizsgáld meg jól" (ha lány vagy persze:D)

2010. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mivel az utobbi 6 évben valoszinüleg rengeteget gürizett biztos jol esne neki egy kis pihi. itt a nyár, jo idö, fizess be egy hosszuhétvégére valami jo kis helyre kettötöknek. azt ráadásul mindketten tudjátok élvezni:D az meg még poén is lenne ha egy kis 100forintosbeli orvosi táskában adnád oda neki de azt már rád bizom:P
2010. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy nagyon jó barátom(lán vagyok)aki az orvosin fog jövőre végezni:)ha így elgondolkozok akkor én tuti egy szép és jó minőségű tollat fogok neki gravíroztatni(szüksége lesz úgyis rá..:) )valamint márkás étcsokiból,jó minőségű kávéból,különleges bonbonból és 1 üveg drágább italból ajándékcsomagot.hát,ez is benne lesz 20ezerben..én pénzt nem adnék,az olyan snassz,a toll az megmarad emléknek,a töbi meg élvezettel elfogyasztja:)de nekem ő nagyon közeli barát,de neked szerintem azért kicsit sok lenne ha nem olyan közeli..vagis hát nem tudom,hogy kinek mi a sok a mai világban..:)jó ötlet még 1 szép óra(akár ilyen jobb fajta asztali is lehet ami naptáras stb..)egy szép bőrboritású ilyen aktatáska szerű..ezeket tudja használni.én ilyeneket már vettem a barátaimnak,és örültek nekik:)

de nekem ő nagyon közeli barátom,,

2010. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk mi még nem vagyunk valami közeli barátok, de hátha egyszer azok leszünk.

Köszönöm a tippeket kedves utolsó

2010. jún. 3. 09:33
 8/8 A kérdező kommentje:
további válaszokat várok
2010. jún. 3. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!