Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nektek a Facen van egy...

Ha nektek a Facen van egy férfi ismerősötök aki ígéreteit nem teljesíti felétek ( bár nagyon nagy a távolság közöttünk) kíváncsi lennék a továbbiakban hogy tartanátok e a kapcsolatot vele a Facen? Ö nös családos én férjezett családos vagyok.

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy törölnénk-e fb-ról? Ha rendszeresen átver igen, törlöm. Nálam a fb bizalmi kérdés, 20 ismerősöm van, nem 600. Csak azokat engedem "be", akikben megbízom és kíváncsi vagyok rájuk és ők is rám. A huszonhatodik senkit meg azokat akik hülyére vesznek rendszeresen, törlöm.
2017. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ennyi konkrét információ alapján a tanácsom: fél öt.
2017. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem dugott meg? Ejnye, mekkora szemét. Én tudod mit csinálnék? Ha férjem van, akkor nem qrválkodok oszt ennyi!
2017. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Miért nem a kérdésemre kapok választ. Nem d*gásról van szó!

Nagyon rendes a barátom 300 Km re élünk egymástól. De beleszerettem mert nagyon csinos. Vajon Ö érzi mindezt? Ö sem én sem jól élünk a párunkkal. Miért ne sikerülne nekünk? Mi a véleményetek erről? Ö érezheti e az én vágyaimat?

2017. dec. 27. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!