Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy profi rajzoló tudna segíteni?

Egy profi rajzoló tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon de nagyon kéne erről a lányról egy szép rajz: [link] persze nem ingyen. Nem ismerek sajna senkit aki szépen rajzolna, én magam meg csúnyán rajzolok. Ha akad valaki aki tudna segiteni jelezzen és megbeszéljük

2017. dec. 27. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Dobd be és nagyítsd fel a képét egy Photoscape-el, a pictoralizaciónál tegyél rá pencil módot és variálj a beállításokkal addig amig a legjobb lesz a kép formája és kinézete,majd vegyél elő egy A4-es lapot és tedd be az ágyneműtartóba mindkét oldalát,felváltva 10 percig. Aztán vedd ki onnan, majd tedd ki a friss levegőre kb 6-8 percig. Majd tedd be a nyomtatóba. Nyomtasd ki a rajzot és kicsit húzogasd át az erősebb kontúrokat 2HB-s fekete és fehér cerkával, ha van, hogy lássa mintha te készítetted volna. A semminél több aztán csinálj vele amit akarsz.;) Hátha beválik nála :D
2017. dec. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak idetévedtem és olvasom,egyébként szép csaj!De nem értem az elöző hozzászólót,minek kell pont éppen egy ágyneműtartóba rakni és utána minek a friss levegőre.Akkorát nevettem, milyen trükközés ez?
2017. dec. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ágyneműtartó: Mivel egy profi rajzoló feelingjét akarja kellteni, azért szükséges. Egy profi rajzoló miközben elkészíti a képet, bizonyos értelemben satírozza a vászont amire rajzol, na most az ágyneműtartóban általában kissé dohos, álott és poros levegő van, pont olyan hatást kellt, mintha profi vászonra rajzolt volna a srác. A hideg nyirkos kinti levegő ezt még fokozza. Aztán ha beleteszi a nyomtatóba,akkor egy kicsit bizonyos részei el is fognak torzulni és elkenődni, de nem olyan durván, hogy csúnya lesz, hanem olyan hatást fog kellteni, mintha élethű lenne. Aztán erre rámegy szépen a cerkával és átrajzolja a kontúrokat. Ember meg nem fogja mondani utána, hogy ezt a srác rajzolta, vagy egy számítógép. Kb ennyi. Nem nagy trükk.Kb ezer éves rajztechnika :D
2017. dec. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bex@rock.Soha az életbe nem hallottam ilyen trükközésről:)) De a párnák és ágyneműk közé kell rakni a rajzot ezt nem értem. A párnák és ágyneműk nem piszkosak és dohosak, hiszen ki az aki ilyenbe takarózna?
2017. dec. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja igaz!! Természetesen szedd ki az ágyneműket és az üres papundekli részére rakd rá, majd hajtsd vissza az ágyat.Egy kicsit bele is dörzsölheted a papírt a papundeklibe,úgy még élethűbb lesz, de ne nagyon,mert akkor megbarnítja a papír bizonyos részeit. Bár az is korhű hatást kellthet.:D
2017. dec. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket , nyomtatóm nincs de ha ezen múlik szerzek/kölcsön kérek. Egyébként ha valakit érdekel a képen Alycia Debnam Carey színésznő van.
2017. dec. 27. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!