Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatnék ehez a beadand...

Hol találhatnék ehez a beadandóhoz forrást?

Figyelt kérdés
Beadandót kellene készítenem (1 oldal word) arról, hogy a réz milyen tulajdonságát befolyásolja a vasnak. Azonban sehol se találok ennek megírásához forrást. Tudna valaki segíteni forrást csatolni? Vagy bármi ötlet, hogyan találhatnék rá?

2017. dec. 28. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem elég pontos a kérdés.

Ha van egy kiló rezem és egy kiló vasam attól még a réz nem befolyásolja a vas tulajdonságait.

Mondjuk ha beleteszek egy kiló rezet egy vas ládába akkor nehezebb lesz. XD


Tudtommal a vasat nem ötvözik rézzel:

[link]


[link]


Ha vas, réz, és valamilyen elektrolit van egy közegben, akkor kezdődik az elektrokémiai korrózió. Ha ezt már tanultátok, akkor a pontatlan kérdés erre vonatkozhat.

Keress rá :

"elektrokémiai korrózió"

vagy "vas réz korrózió"


1 oldalt könnyen lehet írnia vas-réz elektrokémiai korrózió hatásáról a központi-fűtéses rendszerekben.

2017. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ezt a kérdést így kaptam. Pontosan úgy írtam le ahogy a Tanár mondta. Szóval akkor lehet ezért nem találtam semmit :/ .
2017. dec. 28. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!