Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » József Attila Gimnáziumba...

József Attila Gimnáziumba átvétel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Létezik a jag-ban olyan hogy átvétel, vagy csak felvételivel lehet bejutni? Katolikus gimibe járok (10.esként) Változó az átlagom 3as és 4es között mozgok a humán tantárgyak jól mennek és jó vagyok a nyelvekben is. Esélyem lenne egyáltalán? Köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 28. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az újbudai vagy a monori Jóskáról van szó? Ha az előbbi, akkor nyugodtan dobj rám egy üzenetet:)
2017. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Újbudaira gondoltam.:)
2017. dec. 29. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez esetben:

Most vagyok ott végzős, szerintem abszolút jó választás volt. Nagyon ügyelnek a közösségre, rengeteg program van. Pl: Jag napok - teremfestéssel, (sport)versenyekkel kombinálva, Christmas party, ajándékkosár, filmtábor, tolerancia nap, szakmák napja stb stb. Sznobok meg... hol nincsenek manapság? De én nem érzékeltem, hogy vészes lenne a helyzet, elfogadóak és normálisak a diákok, meg persze a tanárok is. Számomra nagyon nagy plusz pont, hogy bár nem vagyok faktos töriből, de a tanárom minden segítséget megad, hogy alapóráról is meglegyen az az emelt. És ez csak egy példa a sokból arra, hogy mennyire rendben vannak emberileg:)

2017. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj pont a lényeget hagytam le szokásomhoz híven: hívjátok fel az igazgatóságot, át lehet jönni ilyen úton. Csak sajnos ritkán van hely. A mi osztályunk tudom, hogy hiányos:D de ezt úgy képzeld, hogy 36 helyett vagyunk 35-en. Viszont az előbb leírt kis "ismertetőmből" következik, hogy a diákok általában imádják a sulit. És nem nagyon szokott üresedés lenni. De egy próbát megér.
2017. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uuu szuper így most még inkább felkeltette az érdeklődésemet! Nagyon szépen köszönöm a segítséget, örök hálám!:)
2017. dec. 29. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!