Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha utalással fizetek egy...

Ha utalással fizetek egy megrendelést, de csak számlaszámot kaptam, akkor honnan fogja tudni a webáruház, hogy a beérkezett összeg melyik rendeléshez tartozik?

Figyelt kérdés
A taiwangun.pl-ről rendeltem és utalással szeretnék fizetni. Tudtommal ennek úgy kellene működnie, hogy kapok egy számlaszámot és egy kódot, amit a megjegyzéshez kell beírni (ez alapján tudná a rendszerük, hogy a beérkezett összeg melyik rendeléshez tartozik)... Nekem viszont csak 3 számlaszámot küldtek
2017. dec. 29. 23:49
 1/5 A kérdező kommentje:

és azt írték, hogy a ... számú rendelésem akkor kerül feldolgozásra, ha a 3 számlaszám valamelyikére elutalom az összeget.


Transfer

Please be advised that the processing an order xxxxxx will be started after the payment.


Payment should be done on one of our bank accounts:


*NAME OF THE BANK-

Alior Bank

*BANK ADDRESS -

ul. Pilotow 2, 31-462 Kraków

POLAND

*SWIFT CODE –

SWIFT: ALBPPLPW

*ACCOUNT NUMBER –

PL 73 2490 0005 0000 4600 2660 4272 for EUR

PL 79 2490 0005 0000 4600 9321 1736 for GBP

PL 68 2490 0005 0000 4530 4158 7996 for PLN


*NAME OF THE BENEFICIARY-

KRAKMAN SP ZOO SPK

POLLANKI 18, 30-740 Krakow Poland



Ill. 109,02 euró az összeg, amit utalnom kell... Ez hogy működik? Bemegyek a bankba és mondom, hogy ennyi meg ennyi eurót utaljanak át és kifizetem forintban?

2017. dec. 29. 23:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Te ezt mikor rendelted? Mert ilyen honlap nem létezik.
2017. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Te ezt mikor rendelted? Mert ilyen honlap nem létezik."


Ja igen, ez még a régi oldal... taiwangun.com

2017. dec. 30. 02:36
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Banki utalásoknál amúgy is mindig érdemes kitölteni azt a bizonyos Közlemény mezőt ahova beírhatod a rendeltetését. Amúgy ott van az oldalon a regisztráció. Regisztrálj, ez a normál menete a netes rendeléseknek. Ott lesz sok adat a rendelésedről is, miből hány db, ezek árai és összesen, szállítás tax ennyi annyi és végösszeg. Szokott lenni termék cikkszám és külön rendelési szám is. Mindkettőt írd be a közleménybe is és a céget weboldalt. De sokan úgy csinálják, hogy egy banki ingyenes netszámlára áttesznek egy elegendő összeget és onnan az oldalon küldik.
2017. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Be vagyok regisztrálva az oldalra és ennyit küldtek a rendelés után... Három választható bankszámla, a bank és a bolt adatai, meg a rendelési számom. Nincs semmi amit a közlemény rovatba kell írni. Netbankom sajnos nincs, emiatt kellett ezt a fizetési módot használnom. Kicsit parázok attól, hogy elutalok rengeteg pénzt, aztán meg nem kapok semmit. Csak jót hallottam az oldalról, de mások paypallal szoktak fizetni
2017. dec. 30. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!