Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Teljesen tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb egy évvel ezelőtt elkezdtem énekelni a Hangképző zeneműhelyben, ami életem egyik legjobb döntése volt. Az éneklés az életem, és a jövőmet is zene közelében képzelem el. Azonban egy barátnőm, akit kb fél éve ismerek hát hogy is mondjam...eleinte színész akart lenni, meg minden és hát a hangja is hagy némi kivetnivalót maga után, de ki vagyok én hogy beleszóljak, de kitalálta hogy énekes akar lenni. Én mióta élek (18éve) énekelni akarok, ő pedig kitalálta hogy jaj most ő is oda akar járni ahova én.

Csan tűzről pattant ötlet e, vagy tényleg ,,régóta" tervezi azt nem tudom...de mindenben utánoz miközben én próbálom a ,,karrieremet" építeni.

Mondtam neki hogy eleve meghallgatás van a Hangképzőben, úgyhogy készüljön fel, meg én mondtam neki hogy a heyében várnék még (15éves) a helyében, de erre azt hitte nem bízok a tehetségében meg stb.


Most én irigy vagyok, vagy mi van velem? Nagyon rosszul érzem magam emiatt egy ideje...

Bocsánat a zavart fogalmazásèrt


2017. dec. 30. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szimplan no vagy, es rivalizalsz. Szerintem nem kene ezen idegeskedned, hisz irtad, ki vagy te hogy beleszolj. Ha jo baratnod tamogasd, ha nem, es nem erdekel akkor meg ne stresszelj rajta.
2017. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy mi a problémád vele?

Hacsak nem vagy féltékeny rá...

2018. jan. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!