Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sims3-ba a tini sim szobafogsá...

Pindus kérdése:

Sims3-ba a tini sim szobafogságot kapott és elkezdett ilyen lopakodva járkálni. Azóta élet szakaszt váltott, de még mindig olyan furán settenkedve megy. Hogyan lehet kikapcsolni vagy megcsinalni, hogy normálisan menjen?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2017. dec. 31. 14:37
 1/2 Vanben02 válasza:
Szia! Én sajnos eddig leginkább Sims4-gyel játszottam,de azt tudom hogy a járást az elején lehet csak állitani.Érdemes esetleg ránézni néhány cheatekkel foglalkozó oldalra,bár én úgy tudom a simednek csak a ruhatárát tudod változtatni cheattel. A személyiséget az elején szabhatod meg,vagy vele alakul ahogy felnő.Lehet hogy igy marad,de azért sok szerencsét,remélem valamennyit tudtam segiteni :D
2018. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló, a Sims 3-ban még nem lehetett beállítani a járást :D


Próbáld a reset sim kódot, annak segítenie kell.

2018. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!