Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a haza...

Beababy01 kérdése:

Kinek mi a véleménye a haza költözésröl? Mi Németországban élünk és fontolgatjuk a haza költözést igaz nem most de lassan. Mennyire tudnánk otthon elhelyezkedni? Fontolgatja esetleg valaki hogy haza megy ha igen miért és ha nem miért nem?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 10:13
 1/3 anonim válasza:
100%
Sajat tapasztalatból mondom hogy ne! Miis hazajottunk párommal és egyre rosszabb lett a helyzetünk. Azóta egyik napról a másikra élünk hiába a ket fizetés. Mi most tervezünk elmenni innen megint viszont vissza már nem jönni csak látogatóba!
2018. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Nekem eszembe nem jut visszaköltözni Magyarisztánba. Elég, ha két-három évente odalátogatok egy hétre, és máris elmegy a kedvem tőle.


Az állandó acsarkodás egymásra, a rosszkedv, az életunt, arrogáns emberek bárhol:

- ha átmennék a zebrán, az életemmel játszok;

- ha bemegyek a közértbe, morog a kasszás, amiért dolgoznia kell;

- ha valaki a buszon véletlen a lábamra lép, még az én anyámat;

- ha nem arra szavaztam, rohadjak meg (mintha bárkinek köze lenne hozzá)

- ha elköltöztem külföldre, az anyámat;

- ha nincs rajtam füstszűrős sapka, akkor dögöljek meg;

- ha van, akkor is.


Nem, kösz, ez nekem nem kell. Akkor sem, ha a munkámat esetleg megfizetnék (mint ahogy nem).

2018. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Időpont ma 09:02


Teljesen egyetértek. Mi 3,5 éve élünk Németországban, de eszünkbe sincs hazaköltözni, még látogatóba is 1-2szer megyünk évente, akkor is azért, mert valamit el kell intézni, és akkor is csak fél napokat maradunk. Pontosan azért, amiket a 2-es leírt... inkább dolgozom életem végéig egy német gyárban, ahol relatíve még jól is keresek, mint otthon bármit.

2018. jan. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!