Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Illik adni valamit, és ha...

Illik adni valamit, és ha igen mit, az msn-es ismerősnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nem egy országban élünk,hanem szomszédosban,és minden nap beszélünk,ha tudunk.Kérjem el címét,és küldjek neki valamit,vagy?
2008. okt. 25. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell, bár kedves gesztus igazából ezt te érzed, hogy akarsz e neki adni valamit. Az, hogy illik e azzal ne törődj, ennek szivből kéne jönnie. Szerintem, ha interneten keresztül küldesz neki egy képeslapot az bőven elég.
2008. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az internetes képeslap a legstílszerűbb egy msn-es ismerősnek! :)
2008. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én netes barátoknak egy ajándék csomagot állítok össze. Nekem általában TC-ről megismertek vannak, ezért, aki lényeges az: kap egy datolyát, egy szép képeslapot, animációs képet az ő nevével, a kedvenc hírességéről képeket, cikkeket, fordításokat, dalszövegeket, zenét, idézeteket, egy általam írt verset. Így korrekt. Viszont, akivel nagyon jóba vagyok annak nyílván elkérem a címét és küldök neki postán valamit.

Ez tőled függ :)

2008. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy Trójait
2008. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!