Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normálisnak számit ha vendégsé...

Normálisnak számit ha vendégségben nem csak a cipőt hanem a zoknit is leveszem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom a zoknikat, harisnya is kizárva, cipőben elviselek pár órara egy zoknit, viszont mezítláb lenni imádok, tavasztól mezítlábas cipőkön, papucsokon (vászon cipő, saru, flip flop) kívül minden más kizárva, ősszel meg ahogy hazaérek cipővel együtt még az előszobában megszabadulok tőle. Szóval ha lehet így mondani mezítláb függő vagyok :), nem gáz ez ha megyek mondjuk egy házibuliba és ott is mezítláb vagyok?

2018. jan. 4. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz
2018. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, a szilveszteri házibulit is mezítláb töltöttem :) Nem szóltak meg érte egyáltalán. Szerintem ha csak vki nem kéri külön h legyen rajtad cipő akkor nyugodtan leveheted, mi baj lehet belőle?
2018. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát a cipőt úgyis leveszem ha bemegyek valahova, de ha mondjuk nem vászoncipőbe megyek vagy valami olyasmiban amiben amugy is mezítláb vagyok akkor nemtudom olyan tök kellemetlen hogy mindenki zokniban én meg mezítláb, de zokniban meg tényleg nem birom, itt egy példa, ez mondjuk mai story: suliban 4. Oran mar nem birtam tovabb zokniban és kimenten wc-re levettem es ugy bujtam vissza a cipőmbe, tesin meg full mezítláb vagyok mert ott lehet úgy
2018. jan. 4. 17:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolj rá úgy h másnak a zokni talán olyan érzés mint neked mezítláb lenni. Ki-ki hogy szeret lenni. Ettől még nem kell szégyenkezned sztem és az ember amúgy meztelenül születik :) Természetesebb a fedetlen láb sztem. Ha csak attól félsz ki mit fog szólni az olyan mintha mások miatt lefognád a jellemed. Legyél mezítláb, lássák te így szeretsz lenni, és pár alkalom után úgyis megszoknak és természetesnek gondolják tőled. Én is így voltam/vagyok ;)
2018. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Amúgy a szilvesztert én is mezítláb töltettem:) házibuli lett belőle aztán hát sok választásom nem volt le kellett vennem a kis 34-es lábamról a sportcipőm, zokni meg ugye nem volt rajtam úgyhogy mezítláb voltam/vagyok :)

2018. jan. 4. 17:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Nah látod erről beszéltem, nem lett belőle semmi bajod és jól érzed magad tőle akk meg miért ne? ^^
2018. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nem egészségtelen mezítlába a tornacipő meg ilyenek?
2018. jan. 4. 22:13
 8/11 anonim válasza:
Nem én is úgy hordom. Tesin például sose veszek zoknit a cipő alá.
2018. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 (:Puszedli :) válasza:
59%
Nem túl gáz, de ha az én házamba akarnál bejönni rád kényszeríteném a zoknit. :) .20L
2018. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem fura, amikor tudok en is mezitlab jarkalok....de azert a labak apolasa fontos :D
2018. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!