Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyen zenét hallgattok?

Ti milyen zenét hallgattok?

Figyelt kérdés
Helloooooooooohh, ti mit szerettek? Èn leginkább a punk rockot, post hardcore-t de a popot kifejezetten nem szeretem =') ti mit hallgattok? Ha valaki szereti a punkot vagy rockot rám ír? =P

2018. jan. 4. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a rockot, de a popot is. Ez a két kedvenc műfajom😉. *ír* *ír*
2018. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2018. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hard rock, szimfonikus metál, heavy metál, glam metál, metalcore, melodikus death metál, illetve a műfajon belül elég sok mindent elhallgatok.

A régi, minőségi pop zenével semmi problémám, illetve nyitott vagyok más műfajokra is, csak túlzottan nem szoktak bejönni:/

2018. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mind a hármatoknak köszi!☺ A metált èn is szeretem, mert anyukám azt hallgatja. Nincs bajom nèmelyik pop zenével(avicii, egy kettő 1D zene, de csaj 1-2)
2018. jan. 4. 22:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ma ezt hallgattam, ez is kicsit punk, de ez ilyen lazulós, lájtos, kikapcsolódós zene:) Ma főleg Gyk-n mászkáltam, úgyhogy szerintem ez ma az egyetlen zenés videó, amit bekapcsoltam:)

PA-DÖ-DŐ - Bye-bye Szása (Offisöl Video)

Amúgy főleg régi számok, pl sok Madonna, Michael Jackson, Ákos régi számai, Cher stb.

2018. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Metal (szinte az összes fajta, kivéve a glam), hardcore punk, jazz, komolyzene, valamint a különleges dolgok (experimental metal).
2018. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Rock és annak sok változata, például punk rock, pszichedelikus rock/pop, power pop, stb... 60-as 70-es 80-as évekből, ismertebb és kevésbé ismertebb vagy egyáltalán nem ismert előadóktól /angol és amerikai/


Imádok (számomra) új zenéket felfedezni, egy-egy gyöngyszemre csak úgy a semmiból rátalálni.

2018. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Metalcore, post-hardcore, punk, punk rock, pop-punk
2018. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Leginkább pszichedelikus,grunge, alternatív, progresszív, indie rockot, meg néhány post punk és underground előadót.
2018. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!