Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan másszak ki aszegénységböl?

Hogyan másszak ki aszegénységböl?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, úgy szeretnék ki kószálódni, hogy tisztességes munkával megkeresni, bármit elvállalok csak tudjak pénzt szerezni, hogy vehessek egy kis olcsó kocsit magamnak, meg a házunkon tudjak ezt azt csinálni (javítgatni).

van jelenleg is állásom de meg élni is lehetetlen belőle.

Hát minimálisak úgy gondolom a vágyaim... de pénz hiány miatt semmit nem tudok tenni.

jó lenne ha Külföldre ki tudnék menni egy pár hónapra, vagy évre. mert utálom már hogy csóró vagyok... XD

na thanx.



2018. jan. 6. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos erre semmilyen választ nem fogol kapni ami segíthet
2018. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
22%
Tanulj!
2018. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mihez értesz? Milyen képesítéseid vannak?
2018. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mit tudsz? Merre laksz? Milyen lehetőségek vannak a környékeden?


Első lépésként tanulj meg angolul. Ha van internet elérésed, akkor használhatod a Duolingót ( [link] Második lépésként - vagy ezzel párhuzamosan - nézd meg ezeket a videókat: https://www.youtube.com/watch?v=vgnlSwmUdQA&list=PLuZt2T3kHx..

Kb. arról szólnak, hogy magadért vagy felelős, és hogy a te dolgod magadat fejleszteni, ha nem vagy elégedett a munkaerőpiaci értékeddel. Persze ez annál könnyebb, minél magasabbról indulsz, de a kérdésedben leírt szintről már el lehet indulni. Ezen kívül a családi pénzügyek vezetéséről van benne sok nagyon hasznos infó benne. Csodák nincsenek, vagy legalábbis ritkák, és amikor úgy tűnik, az gyakran átverés. Ezért nincs más út, mint odatenni magad, beletenni a szükséges munkát. Még ha induláskor reménytelennek is tűnik a dolog, ha már elkezdted és csinálod, gyakran rájössz, hogy menni fog ez.

2018. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok. nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Az angol megyen, de még fejlesztenem kell. :)

jah és semmilyen hasznos végzettségem nincs legalább is nem szeretem a szakmám. Amúgy 22 lassan 23 vagyok, nem késő ilyenkor szakmát tanulni?

2018. jan. 6. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Sosem késő. De abból csak később lesz nagyobb pénz.
2018. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha azért van szakmád, csak nem szereted, akkor gondold meg, hogy nem lehetne-e ezt mégis valami hasznos dologra fordítani. Gondold meg, hogy miért nem szereted: tényleg a szakmával van baj, vagy csak valami rossz emléked, rossz élményed van vele kapcsolatban, amin akár túl is léphetnél. Huszonnéhány évesen egyáltalán nem késő új szakmát tanulni manapság, de abból tényleg csak később lesz pénz.


Szerintem is jó ötlet, hogy először az angolod fejleszd.

Egyrészt az fog kelleni, ha külföldre mennél, másrészt ha képezni akarod magad, akkor is sokkal több angol infót találsz az interneten, mint magyart. Írtam a Duolingót, ha azt már "kinőtted", akkor keress rá a ReadLang nevű programra, szókincsfejlesztésre nagyon jó. Az új szakma tanulását mindenképpen munka mellett javaslom, nem tűnik jó ötletnek, hogy diákhitelből egyetemre menj most szerintem. Persze ez így megterhelő, de cserébe fejlődik majd a lelki munkabírásod is.

2018. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felejts el Magyarországot. Irány külföld azonnal. Oda nem kell szakképesítés, mély nyelvtudás, csak munkaképesség és akarat. Ha angolos vagy, akkor kerüld el Londont, menj egy vidéki iparvárosba, ott mindig keresnek embert. Én is így tettem. Soha nem megyek haza.
2018. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Gratulálok, hogy 22%-os hasznosságot szavaztatok meg a tanácsomnak, miszerint tanuljon a kérdező.
2018. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!