Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Karol Sevillat kedvelik a Soy...

Karol Sevillat kedvelik a Soy Lunában szereplő színésztársai?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom hogy titeket Soy Luna rajongókat, nem foglalkoztat-e az, hogy Karolt miért nem láthatjuk sok színésztársának képein?! Nem kedvelik őt? Vagy miért? Kérlek aki szintén érdeklődik ez után válaszoljon!💕

2018. jan. 6. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Regebben engem is zavart, hogy csak magaban szelfizik, sehol egy csoportkep, meg be sem kovette a tarsait. Aztan mar csak "leszartam". Nem az en dolgom, biztos megvan az oka. De ha kicsit eltekintesz az instatol, a backsageban pl Malenaval mosolyogtak, olelkeztek, keszult lesifoto ahogy Carolinaval es Anaval uldogel, raadasul Chiaraval es Katjaval nagyon jo baratok. Szerintem nincs koztuk semmi baj, talan nem baratkoznak annyira a korkulombseg miatt, meg azert, mert ugye Karol a foszereplo, biztos sok a dolga es kulon van az oltozoje stb. Csak ugye a 21. szazadban "amit nem raknak fel az internetre, az nem is letezik.."
2018. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hello! Az ez előtti kérdésben (valahogy úgy van a kérdés, hogy "Mi történt? Lesz a Soy Lunának 3. évada?) leírtam, hogy mit gondolok erről. A válaszom így kezdődik: "Utolsó: Karol rajta van..." Ha érdekel olvasd el, nincs kedvem megint leírni ugyanazt, pedig ebben e témakörben mindig szívesen válaszolok. De most nincs kedvem egy ilyen hosszú dolgot megint leírni. 😂
2018. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%

Szia!

Szerintem ez baj,hogy ennyire elszigetelődik a többiektől...

Ebből kiközösítés lehet ami roncsolja a sorozat képét..

18/L

2018. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!