Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem birom az éjszakai műszakot...

Nem birom az éjszakai műszakot, mit tegyek? Gyárban dolgozom 20 évesen.

Figyelt kérdés

Amikor tudom hogy mennem kell éjszakázni, hasmenésem lesz.

3 hónapja dolgozom ezen a munkahelyen.

A barátommal lakom egy albérletben.

Ha otthagyom ezt a munkahelyet barátom biztos szakítani fog velem ezt nagyon nem szeretném.

Szüleimtől azért költöztem el mert sajnos apukámmal nem nagyon jó a kapcsolatom, mindenkivel mogorva és sokat iszik..... Mindenkit kritizál.

A párommal sem a legjobb a kapcaolatom.

Anyukámmal nagyon jól kijövök, csak apukámmal nem.

Mit tegyek?

Tudom hogy ezt nem lehet húzni sokáig...



2018. jan. 8. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Milió más gyár van olyan is ahol nincs éjszakai műszak.
2018. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon velősen fogalmaztad meg az összetett problémádat.

Talán több kérdésre kéne bontani, és úgy feltenni különböző kategóriákban.

Én elsősorban a párommal próbálnám meg javítani a kapcsolatot. Derüljön ki hogy gyógyítható, vagy menthetetlen. Ha menthetetlen, akkor jobb előbb, szakítani, mint később. Megértem, hogy nem szívesen mész vissza az alkoholista apukádhoz lakni, de egy rossz kapcsolatot elmélyíteni úgy, hogy nincs pozitív jövőkép, az még ennél is rosszabb. Menekülésre használni valakit nem annyira tisztességes, már ha csak erről lenne szó.

Amit még lehet, hogy őszintén elmondod a párodnak, hogy egészségügyi okok miatt nem bírod sokáig itt, és kéred, hogy segítsen az álláskeresésben. Talán így megérti, hogy nem lustaságról van szó.


Máskor igyekezz jól kiválasztani a kérdésednek a megfelelő kategóriát, mert úgy ezerszer több eséllyel kapsz válaszokat, pláne, ha kulcsszavakat is használsz.

2018. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 8. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
2018. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elsösorban rendezd a kapcsolatid apukàddsl,nem akar rosszat neked .Ha viszont alkohol vagr bàrmi függösége van akkor màs a helyzet
2018. máj. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!