Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek nyelvzseni, annak...

Lehetek nyelvzseni, annak ellenére, hogy már 15 vagyok?

Figyelt kérdés
Tolmács szeretnék lenni. Már beszélem a németet majdnem anyanyelvi szinten. Lehetne az hogy a tolmácsképzõig megtanulok németül és angolul anyanyelvi szinten, és miután màr dollgozom megtanulnám hozzájuk meg az oroszt meg franciát.
2018. jan. 8. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az vagy, csak igen valószínűtlen.
2018. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy érti azt, hogy valószínûtlen????
2018. jan. 8. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:

A nyelvzsenik ilyen korban már rég nem itt tartanak.

1. Egyáltalán német nyelvterületen élsz vagy a közelében? Mert akkor főleg nem vagy az, ha igen.

2. Sok olyab ember is van, akik menőznek, hogy ilyen meg olyan szinte anyanyelvi szinten beszélnek egy nyelven, miközben egy útbaigazítást is nehezen tudnak megcsinálni.

3. Tegyük fel angolul is megtanulsz. A németet és az angolt mindenki beszéli. Ha nem tudod folyékonyan beszélni őket akkor édes kevés. Plusz a francia vagy orosz nagyon ajánlott lenne, ha tolmács leszel.

2018. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ITT tartanak???? Lomb Kató sem tartott tovább ilyenkor. Elõbb elvégezte az iskoláit. A kémiával meg a fizikával foglalkozott. Egyszer csak felvették tolmácsnak mert beszélt oroszul. Majd pedig késõbb tanulta a többi nyelvet. Õ sem ûgy let nyelvzseni, hogy két nyelven nõtt fel és 15re már6 nyelven beszélt.
2018. jan. 8. 16:37
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem hazudom. Igen Németországban élek, de ezt a szintent egy èv alatt elèrtem.
2018. jan. 8. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:
1 év alatt ez alap. :D Ha valaki boldogulni akar ott, akkor ez a minimum.
2018. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De tanulok angolt meg franciát is az iskolâban, és azokbòl kitûnõ vagyok. A szavakat 1 vagy 2szer átnézem és tudom ōket helyesen hasznàlni és nem felejtem el õket.
2018. jan. 8. 18:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!