Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gumicsizmát vegyek?...

Milyen gumicsizmát vegyek? Megyek homokzsákot pakolni, deazért nemmindegy, hogy milyen csizmában:S azokaz uncsi sötétzöld meg fekete csizmák már unalmasak.

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
A helyedben ezzel nem viccelnék! Akik a gátakon dolgoznak,azoknak kisebb gondjuk is nagyobb annál,hogy milyen színű a csizmájuk. Szánalmas a kérdésed!
2010. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most mért?:O én komolyan kérdeztem
2010. jún. 4. 17:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem kék van, itthoni kertészkedésre tökéletes. Szerintem zsákot pakolni mész, nem divatozni, fölösleges, (és a helyzet komolyságához mérten) nevetséges lenne valami virágmintás vagy akármilyen dizájnos csizmában pakolni. Vegyél egy egyszerű feketét, összekoszolni megfelelő. Ha meg szeretnél egy divatosabbat, akkor azt vedd meg külön.
2010. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem valami szexi kéne,hátha lesz ott vmi helyes pasi:P sztetek milyen legyen egy szexi gumicsizma?:O
2010. jún. 4. 17:20
 5/9 anonim válasza:
mostanába nagyon trendiek a feltünő szinek, de ha iagzán jolakarsz kinzni akkor a kékeslilát ajánlom ami nagyon jol kiegészíti a színét a zsákolással. teleszel a gátolás istennője:P ja és sztem egy egyberész ruhával lenne iagzán egyedi:) a kalapot se felejtsd el:P lehetőleg nagy legyen és fehéres-lilás mint a ruhád:D
2010. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezaz ötlet nemis rossz:O keresek is vmi egyberészeset:P köszike(L)
2010. jún. 4. 17:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyósomnak kis virágocskás fehér van. Szépek is együtt! (mármint a két csizma)
2010. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A helyes pasiknak nem a cuki gumicsizmád miatt fogsz feltűnni!
2010. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
dehogyisnem:D
2010. jún. 6. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!