Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » The sims4-ben hogyan lehet...

The sims4-ben hogyan lehet ételt vásárolni? Az alap játék van meg, kiegészîtők nélkül.

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 16:23
 1/3 he84 ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak elég a hűtőszekrényből kiválasztanod a kívánt ételeket, meg egyebeket. A Sims 4-ben még soha nem tapasztaltam, hogy elfogyott volna a kaja, de lehet hogy előbb-utóbb elfogy. Mindenesetre az biztos, hogy a Sims 2-ben elfogy egy idő után és ott külön el lehet menni vásárolni. Szerintem vagy tapasztald ki jobban, vagy a Google-n magyarul id, angolul is keress rá, hogy hogy van ez a Sims 4-ben pontosabban.
2018. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rámész a hűtőre és ott beadja az ételeket napszaknak megfelelően, eleinte csak néhány ételt tudsz elkészíteni, attól függően, hogy mennyire tud főzni a simed, de később több is megjelenik.

ételt telefonon tudsz rendelni, zöldségeket pedig saját magadnak kell termeszteni.

2018. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem kell ételt venni, ha főzni sütni nem akarsz, elég a hűtőre kattintani,és ételt tudsz szerezni, teljesen ingyen, és a végtelenségig.
2018. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!