Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üvegtrón rajongók. Nektek ki...

Üvegtrón rajongók. Nektek ki a top 3 kedvenc szereplőtök?

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem volt kedvenc szereplőm... először tetszett a könyv, de miután jobb munkákat olvastam már nem is tetszett annyira. Sőt! :( De, amúgy tudtommal az írónő 10 évig írta és neten lett népszerű..
2018. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is hallottam hogy 10 évig írta..

Amúgy hány éves vagy?

2018. jan. 8. 23:21
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Sok :D Hidd el, ahogy több olyan jellegű könyvel ismerkedsz meg, mint az Üvegtrón, már nem is fogod olyan nagy durranásnak tartani :) Amúgy a borítója jól nézett ki, azt hittem valami harcos amazonról szól, de a főszereplő női karakter a végére elpuhult... Szóval azt nem értettem, hogy bérgyilkos volt a csaj meg minden, azt a végén meg tök más lett. Amúgy szeretnék úgy kinézni, mint a csaj a borítón :D
2018. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy igazad van :) És igazából lehet hogy furcsa de nekem se a főszereplő a kedvenc karakterem a könyvbe :D Meg engem általában a mellékszereplők jobban megfognak. Amúgy nemtudom te hogy vagy vele de nekem ha van egy kedvenc könyvem akkor valahogy elfogult vagyok vele Xdd (remélem érted :D)

Egy 16 éves lány😂

2018. jan. 10. 21:34
 5/13 A kérdező kommentje:

Bár szerintem pár év múlva biztos a fejemet fogom fogni hogy hogy tetszhetet ez annyira.🙄😀

És tényleg jolenne úgy kinézni mint a csaj a borítón. 😉

2018. jan. 10. 21:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van. :) Nálam úgy van, hogy ameddig olvasok egy könyvet, (ha olyan a könyv) tök izgulok, le se bírom tenni. És mindig az a könyv az aktuális kedvenc könyvem. Utána persze szomorkodom, hogy nála biztos nem találok jobbat, de a végén kiderül, hogy mindig van jobb, ami más miatt tetszik :D

Amikor elkezdtem olvasni neten kutattam történetek után, amatőr írók írásait olvasgattam. Utána jöttek a rendes könyvek. Ha visszagondolok, hogy mennyire tetszettek az amatőr emberek írásai, amikor még nem fogtam rendes könyvet.... Az évek során változik az ízlésünk. :)

2018. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Egy lány voltam, aki már régóta bátran bemehet a trafikba, de még úgy is elkérik a személyiét :D
2018. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát igen ezzel én is így vagyok 😀 Elöször mikor láttam embereket ilyen "hatalmas"több száz oldalas könyveket olvasni arra gondoltam hogy hogy bírnak ennyi oldalt elolvasni :D Aztán láttam egy filmet ami nagyon tetszett, utána néztem és meglattam hogy ebből könyv is van......

Na és azóta olvasok 😂 pedig nem gondoltam volna hogy fog tetszeniaz olvasás , de mégis 😱😂😂

2018. jan. 13. 23:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Én vigyázok mindig, hogy előbb a könyvet olvassam el és aztán nézem meg a filmet, ha esetleg a könyvből filmet is készítenek... Tudod, hogy a film után ha olvasom a könyvet, ne a filmes szereplők arca ugorjon be. Ez a problémám az Alkonyattal is. Már láttam a filmes szereplőket, így képtelen vagyok elolvasni a könyveket, mert mindig a filmes arcok ugranak be. De amúgy még az olvasásban az a jó, hogyha utána nézed a filmet, tudod mi fog történni, nem úgy mint azok, akik nem olvasták a könyvet. :D Trónok Harcában is végig tudtam, mit várhatok. Egyébként, ha ráérsz olvasd el az összes Harry Potter könyvet (ha még nem olvastad) baromi sok részt, izgalmas részt vágtak ki a filmekből... Százszor jobb, mint a filmes verziók. :) Komolyan, csak ajánlani tudom. :)
2018. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen most már én is figyelek rá hogy először a könyveket olvasam el.

Még nemolvastam a Harry pottert de nagyon gondolkodom rajta mert sokan mondták hogy nagyon jó könyv 😃 De ezekutan szerintem beszerzem. 😁

2018. jan. 14. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!