Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem birom wattpadon...

Miért nem birom wattpadon publikálni az írásom?

Figyelt kérdés
Már vagy tìzszer feltöltöttem ma egy ùjabb részt, de egy perc sem telik el ès törlődik! Kezdek ki akadni! Nincs benne kèp, sem durva beszéd! Mi lehet a gond??

2018. jan. 12. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ünnepek alatt annyian használták az oldalt, hogy kinyiffant. Azon dolgoznak, hogy minél hamarabb ózemképes legyen, ezt ki is írják az oldal tetején, ha belépsz.

Amíg nem sikerül, vannak olyan problémák, hogy nem tudsz vote-olni, könyvtárba tenni történeteket, publikálni, stb. Sokan jelzik, hogy eltűnik a feltöltött fejezetük. Nekem az egész könyvem eltűnt, miután feltöltöttem egy fejezetet... Két nap múlva visszajött. Másoknál is megjelenik egy kis idő után, akár másnap... Azt javaslom, csak egyszer tölts fel egy tartalmat, és várj egy kicsit, hogy az oldal 'felfogja'! Most valószínűleg tízszer van fent. :)

2018. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, másnap fel volt töltve 18szor a rész :D
2018. jan. 14. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!