Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen komolytalanok...

Miért ilyen komolytalanok egyes lányok az ilyen témában?

Figyelt kérdés

Olyvá tűnik nekem,hogy a 8.-os és gimnazista lányok nagyon rosszul látják a dolgokat. Feltételezzünk egy ideális esetet: Van egy Józsi(8.-os) nevű gyerek és az osztályban elterjed róla a hír miszerint "örömöt okoz magának". Egy lány(én környezetemből ítélve) ilyenkor elkezdi azt,hogy Fúj,meg azt hogy:de perverz vagy!! A történet extrája,hogy akkor is ez történik,ha Józsi egy jótanuló udvarias gyerek,de emiatt a lányok körében állattá változik. Véleményem szerint a lányok(én szemszögömből megintcsak)) abban a hitben élnek,hogy ez a normális emberi álláspont,így tehát ők tulajdonképpen álerkölcsösek. Szeretném leszögezni,hogy nem vallásos lányoknál látom ezt,hanrem tk. tök átlagos lányok. Erre a jelenségre szeretnék válaszokat kapni. Lányok,ha esetleg tévednék nyugodtan javítsatok ki abból tanulok,mert lehet,hogy óriási baromságot írtam le,csak nyugodtan érveljetek!:)

Válaszokat előre is köszönöm! 13/F



2018. jan. 12. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem jött rá még mindenki hogy az emberek 99%-a maszturbál. Amúgy nem is biztos hogy ennek a ténye zavarja a lányokat, hanem hogy ez a magánügy világgá van kürtölve, és állandó témaként szóban tartva.
2018. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó elcseszett emberek élnek körülötted
2018. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mint leírtam ez zajlik az én környezetemben,lehet,hogy a lányok máshol sokkal toleránsabbak,megértőbbek? Nyugottan hozhattok ellenpéldát is,mert szeretném megtudni mi is az igazság valójában?
2018. jan. 12. 18:26
 4/11 A kérdező kommentje:
Valaki?
2018. jan. 12. 19:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a lányok is csak csordában beszélnek így, kettesben máshogy nyilatkoznának, hiszen a maszturbálás természetes ösztön, korlátok között nem kell érte senkit elítélni. Nem kelle velük törődni, mások véleményét érdemes meghallgatni, de nem mindig kell rá hallgatni :)
2018. jan. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a komolyabb hozzáállásokat!
2018. jan. 15. 15:44
 7/11 anonim válasza:

Nyugodtan lehet maszturbálni, de azért úgy gondolom, hogy ezt nem kötelező kiteregetni. Feltételezem, hogy akkor reagálnak "fújj"-al, amikor hosszasan, hangosan beszélnek erről. Na ebben mi a természetes ösztön? Szerintem épp olyan ez, mint hogy természetes, hogy van nemiszerved, mégsem veszed elő mások előtt.

Tehát ennek a "hír értékét" minősítik, nem magát a cselekvést. Lehet, hogy ők is csinálják, annyi különbséggel, hogy nem teregetik ki.


Abban egyetértek veled, hogy senki sem változik "állattá" emiatt, de a "fúj" reakció erre a témafelvetésre érthető.

2018. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Azt is hozzáteszem, hogy pl. filmekben is ritkábban jelenítik meg ezt a kis magántevékenységet (meg általában olyan szerepben jelenik meg, ahol a szereplőt nevetségesség vagy "szégyen tárgyává" teszik, nagyon jó példa erre "SHAME" című film, vagy akár amerikai pite).

Ennek ellenére romantikus/érzéki szexről sokkal több jelenet van sok filmben.


Annakellenére, hogy én is csináltam már, undorodva néztem, amikor egy filmben volt ilyen jelenet legutóbb. A film egy magányos nőről szólt, akinek nagyon furcsa a magánélete bizonyos okokból. Gondolom a jelenetet is azért illesztették be, hogy +éreztessék a furcsaságát, nem pedig azért hogy a néző átérezze az ilyen örömeit.

2018. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem eddig mintha úgy tűnt volna,hogy nem csak a hír ami idegesíti őket,hanem maga a privát cselekedet.Persze megeshet,hogy én ilyen kis naiv vagyok,és ők sem a cselekedetet mínősítik.
2018. jan. 15. 18:37
 10/11 anonim válasza:
Szia, én 14 éves lány vagyok szóval első kézből tudhatod hogy ez mindenhol így van, ez nagyrészt azért történhet mivel a lányok nem akarják hogy kiderüljön a szexuális "érettségük" perverzitásuk (vegyük ezt elméleti tudásnak) ezért mindenkit elítélnék akiről ez kiderül csak azért hogy védjék magukat, vagy esetleg túl sokat gondolnak a dologba , nálunk ez úgy történt hogy a fele lánybanda nem volt még elég felvilágosult egyesek pedig túlságosan, így akik többet tudtak egyeseket azzal piszkálták hogy "haha biztos rád veri" ami meg őket mélyen sértette, de ezzel nem kell törődni egy idő után ez változni fog és vidáman fognak a témáról beszélni;)
2018. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!