Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Ellopták a telefonom az iskolában, van esély, hogy előkerüljön?

Kint felejtettem a telóm a padon a folyosón, aki megtalálta, az pedig zsebre tette. Tettem bejelentést a rendőrségen, megadtam a telefon IMEI számát, és azt mondták, hogy ha bekapcsol a telefon, akkor meg tudják találni, és majd értesítenek, ha van valami. Mennyi esély van arra, hogy valóban előkerül, és szól a rendőrség nekem? Mi a büntetése a tettesnek? Köszönöm a válaszokat!:)

01-13 01:51  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Azt már elfelejtheted.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 01-13 15:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valaki egy kést magába döf, mert szíven akarja szúrni magát, mekkora eséllyel sikerül neki?
Erre mennyi esély van? (Darkweb)
Lehet-e esely arra, hogy terhes lettem, hogy ha mar korul-belul fel eve szedem a gyogyszert, de szunet utani heten a 4. napon elfelejtettem bevenni a tablettat es azon a napon..
Nővérem Bécsben elhagyta a laptopját táskával együtt egy kávézóban, most van útban hazafele, van valami esély arra, hogy előkerüljön onnan?
Van rá esély, hogy előkerüljön a telefonom?
Elhagytam a pénzem, van rá esély hogy előkerüljön?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu