Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
anime369 nevű felhasználó kérdése:

A Yamato Nadeshiko Shichi Henge animének van e második évada?

Azt megtaláltam, hogy az anime 25 részes, de még részeket nem találtam hozzá. Fognak csinálni még?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, anime

01-13 02:02  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Nincs.
Legközelebb pedig, hogy ne kelljen órákat várnod egy ilyen válaszra, ajánlom az AnimeAddicts, MyAnimeList, vagy egyéb animés adatbázisok használatát, ahol fent van, hogy egy adott animéhez mi kapcsolódik (folytatás, OVA, manga, light novel, stb.). Nem láttam az animét, de 2 perc volt kikeresni.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 01-13 06:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valahol van a Yamato Nadeshiko mangája magyarul fenn van?
Tudnátok ilyen mangákat ajánlani?
A "Yamato Nadeshiko Shichi Henge" c. animeben Sunako es Kyouhei ossze fognak jonni?
Yamato nadeshiko shichi henge mangát tudtok magyarul?
Tudnátok nekem mondani olyan animét amiben a főszereplő csúnya lány? . Láttam már a yamato nadeshiko shichi henge. és a jellyfish princess is . Nagyon tetszik mind a 2 Skip beat..
Mondanátok nekem olyan animét mint pl: yamato nadeshiko shichi henge? Láttam már Meg a jellyfish princess.

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu