Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Hogyan állítsak le egy...

SOS! Hogyan állítsak le egy agresszív kéregetőt?

Figyelt kérdés
Bűntudatot akar kelteni bennem,és pénzt akar kizsarolni belőlem,úgy hogy eljátssza a szerencsétlent,engem pedig bántalmaz. Nem tudok tőle megszabadulni,mitévő legyek?

2018. jan. 14. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes , írd le konkrétan az eseteket .
2018. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Agresszív és erőszakos? Ha tettlegességig fajul a dolog, megvédheted magad. Fogsz egy tonfát, és eltöröd a fején/pofánnyomod gázsprével. Másik lehetőség, hogy megkérsz egy szép szál fickót, hogy törje el mindkét kéregetőjét.

Sajnos vannak, akik nem értenek a szép szóból. Yoda mester is megmondta, ilyenkor mi a teendő - használd az erőt!

2018. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1.-nek: Volt,hogy fájt valamije,gyógyszer kellett neki,de neki nem volt pénze és megkérdezte,mennyi van nekem,eljátszotta ,hogy ő mennyire segítségre szorul,bebeszélte nekem,hogy szar vagyok,meg nem vagyok elég segítőkész és azzal vagdalkozott,hogy "inkább kérek mástól,minthogy beledögöljél" meg "persze más meg egyből rohanna nekem gyógyszert(fájdalomcsillapító) venni.
2018. jan. 14. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen alakok nem "kéregetők", hanem "lejmolók". Az első rendőrnek szólj, és mondd el a tényeket.

Egyébként mi az, hogy "állandóan" és "bántalmaz"? Ha ez igaz, akkor az már bűncselekmény. Ezek után tudnod kell a teendőidet.

2018. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Odébbmegy magától vagy előbb lehányjam?
2018. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk megnézném ahogy a Kérdező csak úgy telibe hányja a lejmolót :D
2018. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!