Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok rendelni külföldr...

Hogyan tudok rendelni külföldről légpuskát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos remélem, hogy közületek tud valaki segíteni. Szeretnék vásárolni egy Air Arms pro sport légpuskát a páromnak. Nagy vágya egy ilyen légfegyver.

De! Mivel egy ilyen fegyver 16J-nál kezdődik, így nem tudom, hogy ha pl Angliából rendelem, akkor ott fúrják -e meg.

Magyarországon jelenleg a lőfegyverekre vonatkozó szabályzatban a lövedék kibocsátási energia 7J.

Ha mégsem tudom jól, ne kövezzetek meg :D

Tehát, azt szeretném kimakogni, hogy tud e vki itt Magyarországon vagy esetleg azzal határos Eus országokban olyan vadászboltokat, ahol lehet kapni kimondottan ezt a légfegyvert, vagy ők esetleg tudnak e rendelni kedvezményesebb áron?

Ugye bár elég borsos ára van.

Nagyon szépen köszönöm hasznos válaszokat!

Szép estét.



2018. jan. 15. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát menj ki szlovákba ott talán lehet venni de ide magyarban engedély kell hozzá.
2018. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy olcsó lesz kinek mi? esetleg a cseheknél próbálkozz vagy menj be a vadászbolt és kérj segítséget, ott adnak tanácsot.
2018. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nézegettem szlovák vadászbolt weboldalakat, sajnos nincs készleten ez a légfegyver.

Valószínűleg az lesz, hogy kimegyek és hátha tudnak rendelni.

2018. jan. 16. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!