Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti ájultatok már el az iskolában?

Ti ájultatok már el az iskolában?

Figyelt kérdés
Hogyan történt és mikor? Mennyi idő múlva lettetek jobban? Màsok is ott voltak, amikor megtörtént?

2018. jan. 15. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem de osztálytársam igen. Énekkari próbán lett rosszul mert sokáig állni kellett. Azt érezte egyre sötétebb és minden elhalkul körülötte. Pár perc alatt szerencsére helyrejött. Igen, voltak mások de nem röhögték ki.
2018. márc. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
75%

Hú.. Hát egyszer ájultam el iskolában, negyedikben. Futottam az udvaron és elbotlottam. Bevertem a fejem és mikor fel akartam állni, nem bírtam elhagyott minden erőm. Aztán nem hallottam a hangokat és minden elsötétült. Én olyan max 20 másodpercet mondanék amíg nem voltam magamnál. Úgy ébredtem hogy nem hallottam először semmit csak kép volt. Nem láttak engem mert egy nagy virágtaró mögött estem el, ami teljesen eltakart.


14/L

2018. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!