Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti akik sokat vezettek,...

Ti akik sokat vezettek, hogyan ütitek el az időt?

Figyelt kérdés

A kérdés akár még viccesen is értelmezhető... :)


Viszont komoly: azok akiknek mondjuk ez a fő foglalkozása, kamionosok, szállítók, futáros stb és sokat ültök kormány mögött, mit csináltok hogy gyorsabban elteljen az idő?

Én csak 20-25 órát vezetek egy héten, tart már pár éve de egyre jobban útálom mert baromi unalmas. Zene hallgatásról már leálltam mert meguntam, a világ összes zenéjét végig hallgattam már 5x.

Telefonálni nem tudok kivel mert olyan időben vezetek mikor az ismerősök, család is dolgozik.

Filmek stb nyilván kizárva.

Van valami jó trükk? Hangos könyveket, esetleg tanulós hanganyagokat próbálta már valaki?



2018. jan. 16. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Úgy hogy figyelek az útra és nem állandóan az órát nézem... érdekes nekem hamar eltelik egy nap. Üdv egy kamionsofőr
2018. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rádiót hallgatok, az évek során felszedtem annyit, hogy elég jól értem a németet - és az utóbbi éveben főleg német nyelvterületen járok - politikát, híreket, beszélgetős műsorokat, és ezzel sokat is tanulok.
2018. jan. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!