Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg kell tudnom a nevét! De...

Meg kell tudnom a nevét! De hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy bolt a közelemben, ahová rendszeresen járok(egy ideje egyre sűrűbben)... Ebben a boltban kb. 3 hónapja elkezdett dolgozni egy fiatal nő, aki már az első pillanatban megtetszett nekem, mára meg már egész megkedveltem... <3

Vele minden alkalommal beszélgetek néhány szót, és nem úgy érzem, hogy ezek amolyan bájcsevejek lennének, mint amilyenek általában szoktak lenni eladó és vevő között...én ezt annál sokkal többnek érzem, de lehet, hogy csak azért, mert elvakít a (lehet, hogy még csak plátói)szerelem, amit érezni vélek iránta... Ezt még nem tudom biztosra mondani, hiszen még alig ismerem, de mindenképp szeretnék Vele beszélgetni(a bolton kívül), hogy jobban megismerjem.

Csak az a probléma ezzel, hogy nem tudom, Ő vajon szeretne-e velem egyáltalán beszélgetni, és hogy lenne-e nála esélyem... Tudnillik én lány vagyok, és a saját nememhez vonzódom, Ő viszont nem nagyon közvetít felém jeleket, hogy szintén ferdehajlamú lenne, de igazság szerint nem is tudom, hogyan lehetne ezt kideríteni... Mindenesetre -ha esélyem nem is lenne nála- megismerni mindenképpen nagyon szeretném akár egy baráti kapcsolat felépítése céljából. Csakhogy ehhez meg kellene tudnom a nevét, hogy fel tudjam venni Vele a kapcsolatot közösségi oldalon... Viszont arról fogalmam sincs, hogy hogyan tudhatnám meg a nevét. Persze nyilvánvaló, hogy Tőle fogom(HA) megtudni, de ötletem sincs, hogy kérdezzek rá. Egyáltalán illik ilyet megkérdezni? És ha igen, hogyan? Pl.: "...és amúgy hogy hívnak? Csak mert nagyon jófejnek tűnsz, és jó lenne veled beszélgetni..."

De ez olyan hülyeségnek tűnik... Egyrészt milyen kérdés ez? Másrészt egyáltalán nem biztos, hogy Ő is ugyanígy vélekedik rólam... És szerintem ezba kérdés elég személyes, meg lehet, hogy rögtön rájönne belőle, hogy akarok valamit... Vagy arra is gondoltam, hogy egyik műszak után megvárnám, és mondanám Neki, hogy:

"Jé, micsoda véletlen, hogy pont erre jártam... Már végeztél is?... Hogy vagy amúgy?... Milyen volt a munka?..." Vagy valami ilyesmi... De ez is elég gyanús(és kicsit lehet, hogy bizarr is), meg ez csak a romantikus vígjátékokban szokott összejönni... :D Én nem is tudom, hogy mit tehetnék, de úgy érzem, beleőrülök, ha nem tudom meg a nevét...és nem ismerem meg közelebbről.

...hiszen már most olyan különleges a számomra...és amikor rám mosolyog, minden és mindenki más megszűnik létezni. <3 Épp ezért mérhetetlenül hálás lennék néhány épkézláb ötletért, amiket félénkebb lányok(mint pl. én) is tudnak alkalmazni... :)



2018. jan. 16. 18:53
 1/6 A kérdező kommentje:
...ez a...*
2018. jan. 16. 18:58
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként 18/L (ez valahogy mindig lemarad...)
2018. jan. 16. 18:59
 3/6 anonim válasza:
Te is lany vagy?
2018. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan feltehetően neki egész egyszerűen azt a kérdést,hogy "És amúgy hogy hívnak?"

Szerintem ez egyáltalán nem tolakodó,de ha bátrabb vagy egy kicsit akkor az egyik beszélgetés alkalmával nyugodtan mondhatod neki hogy szimpatikus neked és ha van ideje akkor elmehetnétek egyet sütizni az egyik szünetében vagy valami,hogy beszélgessetek egyet ha van kedve :)) de cuki vagy,szurkolok neked

2018. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, hiszen leirta
2018. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es: köszönöm a hasznos tanácsot, igyekszem megfogadni(amint lesz hozzá bátorságom)...és azt is köszönöm, hogy szurkolsz nekem! :) Kedvelem az ilyen együttérző embereket... :)))
2018. jan. 16. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!