Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem zudom feledni...

Mit tegyek? Nem zudom feledni a barátnőm a szakításunk után másfél évvel sem. Ha csak vissza emlékszem a sírás kerülget. Ő volt az aki igazán megfogott, igazán szerelmes voltam.

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Sose gondolj vissza jó dolgokra, csak hogy utána "rájöjj", hogy ez már nem történik meg/nem lesz olyan, mint akkor soha többet!

2. Nézz magadba és találd meg az okát amiért fontos lett neked. Milyen értéket hozott az életedbe? Ha tudod miért lett fontos, elérheted, hogy már ne legyen az, és onnantól már nem fog érdekelni. (Egyébként ha ezt begyakorlod, nemhogy másfél év, de akár másfél perc alatt is ki tudsz majd szeretni bárkiből, szóval a jövőben még hasznos lehet.)

2018. jan. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Másfél év!? Ó Kérdező...SEHOL nem vagy még...!

Ami engem illet, én - írd és mondd - 18 éve nem tudom elfelejteni az akkori szerelmemet, pedig a világon mindent megpróbáltam. Mindent, amit csak el tudsz képzelni. És semmi nem használt, a múló idő sem. Sőt, néha úgy érzem, az idő előrehaladtával csak rosszabb lesz.


A nagy kérdés az: ő lett volna-e vajon Az Igazi? Mert ha nem, pár év alatt könnyűszerrel el tudod felejteni. Ha viszont ő az Igazi...akkor semmi biztatót nem mondhatok neked, ezt a keresztfát életed végéig, a szíved utolsó dobbanásáig cipelni fogod...

2018. jan. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: kettes próbáld ki amit leírtam, és szerintem ne higgy az "igazi"-ban. (nem csak azért mert olyan csak a mesékben van, hanem mert neked is jobb lesz úgy)
2018. jan. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!