Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez 12/L?

Miért van ez 12/L?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez lehet hogy egy elég fura kérdés lesz, de sebaj. Amikor lefekszek és masnap suliba kell mennem, akkor mindig sírok. Nem tudom miert van de így van. Ha pl dogára tanulok mindig sírok (hétköznap). Nem tudom miert lehet, de ha hétvége van es dogára tanulok napköbe akkor soha nem sírok talán egy kicsit. Ha hétvége van es másnap nincs suli akkor nem sírok esténként. De hogyha masnap suli van akkor tényleg, lefekszek es azt erzem hogy minden ok nélkül elkezdek sírni. Ha pl masnap doga van akkor mégjobban kitör belőlem a sírás. A nyáriszünet teljesen mas. Ott soha sem sírok. Nem is mondhatom hogy bajom lenne a sulival csak a sok dogával. Kérlek segítsetek. Tapasztalatokat is varok vagy esetleg sztorykat.

12/L (7.es vagyok)


2018. jan. 19. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
14F vagyok. Ha doga van sirsz? Csak ugy random elkezd potyogni a könny a szemedbol :D. Fura :D talán félsz a dolgozatoktol vagy mi? Ez tényleg egy elég furcsa kérdés. Nem igen tudok valaszt adni. Gondolom nem akarsz dogat irni es hisztizel vagy nem tudom
2018. jan. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a stressz miatt lehet, lefáraszt ez az egész lelkileg. Szórakozz kicsit.
2018. jan. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Talán félek hogy elrontom es lerontom az átlagom.
2018. jan. 19. 15:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!