Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebbokon hogyan lehet...

A facebbokon hogyan lehet beállítani azt hogy ne tudja senki lementeni a képem, de még screenshootolni se?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 03:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez technikailag lehetetlen.
2018. jan. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Hál'istennek sehogy. Ne tölts fel olyan képet, amit nem szeretnél hogy lementsenek.
2018. jan. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De lehet másképpen nem kérdeztem volna. Egyik Ismerősömnek igy van be állítva hiába az ismerősöm sem le szedni se képernyő fotot készíteni nemn tudtam a képeiről.

Azért nem kérdezem őt mert o sem tudja, hogy hogyan állította be.

2018. jan. 19. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, mint mondtam ez technikailag lehetetlen.
2018. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
-.- en meg mint mondtam egyik ismerosomnek ilyen!! Azt irja ha képernyő fotot akarok a képeiről csinalni "biztonsági házirend tiltja hogy képernyő fotot készítsen! De olyanok valaszat varom akik mar talalkoztak ilyennel nem olyanoket akiknek fogalmuk sincs a dologrol csak itt tudalekoskodnak !!
2018. jan. 20. 00:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszed add meg az email cimed és el küldök egy képet, ahogyan egy masik teloval le fényképezem hogy ezt irja ki
2018. jan. 20. 01:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Na jó, megkerestem helyetted.

Szóval ez egy Facebook szolgáltatás: Facebook Profile Picture Guard, ami 2017 júniusában indult Indiában. Ezzel nem tudják mások elküldeni, megosztani, és letölteni a profilképedet.

Elméletileg a hírfolyamban kellene megjelennie, vagy másképpen úgy tudod aktiválni, ha a profilképed beállításainál engedélyezed ezt.

Ugye Indiában indult, és nem találtam olyan jellegű információt, hogy más országban is elérhetővé vált volna. Úgyhogy az egyik lehetőség, hogy kezd elterjedni más országokban (amit nem hiszek, mert már ezt látnánk mindenhol), másik lehetőség, hogy az ismerősöd Indiában lakik (ezt se igazán hiszem), a legvalószínűbb viszont, hogy egy indiai IP címes VPN-nel, vagy indiai proxyn keresztül belépett a Facebookjába, és beállította ezt, ami egyszerűen kivitelezhető, és nem lesz veszélyben e művelet után a profilod, ha normálisan le van védve. Ennek mikéntjét nem fogom leírni.

De ez nem fogja megvédeni a profilképed attól, hogy mások lementsék. Gépről, minden probléma nélkül le tudja menteni az, akinek nem mobiltelefon volt az első elektronikus készüléke. És gyanítom mobilos böngészőből is könnyen megoldható.

2018. jan. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"-.- en meg mint mondtam egyik ismerosomnek ilyen!! Azt irja ha képernyő fotot akarok a képeiről csinalni "biztonsági házirend tiltja hogy képernyő fotot készítsen! De olyanok valaszat varom akik mar talalkoztak ilyennel nem olyanoket akiknek fogalmuk sincs a dologrol csak itt tudalekoskodnak !!"



Kicsit régi a kérdés, de egy félreértést azért tisztáznék.


Amikor a képre kattintasz (koppantasz)csak abban az esetben lehet lementeni a képet, ha az adott oldal (jelen esetben a facebook) engedi az objektum másolását.

A Screenshoot egy teljesen más tészta: Ott a telefonod, pc-d, tableted szoftvere készít egy képet a teljes képernyőről, mindegy mi van rajta (ikonok, megnyitott alkalmazások, bármi)Ezt egyik weboldal sem fogja tudni megakadályozni.


Amennyiben a készülék "vendég" módra van állítva, megszabhatók, hogy milyen programokat használhat az ideiglenes használó. Ekkor még a képernyőkészítés funkció is tiltva lehet. De csak az ismerősöd telefonján/gépén él a tiltás, másik gépről nyugodtan ki lehet menteni a képet a facebookról.


Amennyiben olyan kép van, amelyet nem akartok közszemlére tenni, ne töltsétek fel, vagy legyen privát feltöltésű.

2018. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Le menteni sem lehet.. és nem csak a képeiről de még a posztjairól sem lehet screenshootot csinalni. Sem az én telomrol sem a barátoméról. Gépen még nem próbáltam.

Nem toltok fel olyan képet de volt mar olyan eset mikor áll facebookot csináltak a képeimmel... és az egy elég kellemetlen dolog.

2018. jan. 26. 06:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Ami megjelenik a képernyődön, az már le van töltve a telefonodra/számítógépedre, így működik az internet.


Innentől kezdve bármit le lehet menteni, akkor is ha valamilyen módon ez megpróbálják a weboldalak/appok megakadályozni.

2018. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!