Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Köteles vagyok kifizetni a...

Köteles vagyok kifizetni a súlyadót?

Figyelt kérdés
Télen meg ha sokáig esős idő van olyan útviszonyok keletkeznek az utcánkban hogy autóval nem tudok közlekedni mert elakadok. Szerintetetk köteles vagyok kifizetni az évi 23 ezer ft os sújadót vagy reklamáljak?

2018. jan. 19. 06:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Köteles vagy kifizetni. Őket nem érdekli, jártál-e az autóval, de még ha érdekelné is: tudnád bizonyítani? Nem. Ennyi.
2018. jan. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Sújadó ??? Nem súly után kell fizetni.
2018. jan. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagy köteles súLYadót fizetni. Leginkább azért nem, mert ilyen nem létezik.
2018. jan. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1: Senkit nem érdekel, hogy tudsz-e közlekedni az autóddal. Ha a tied, akkor fizetni kell utána.

2: Ez nem jogi kérdés?

2018. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a neveden lévő gépjármű forgalomba van helyezve, addig fizetned kell az adókat, akkor is, ha sose használod.
2018. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ha szeretnél közlekedni az autóddal törvényesen, akkor fizetned kell.


Akkor is, ha csak minden szökőévben veszed elő az autódat.

2018. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesítmény adó a neve és nem vagy köteles ki fizetni csak annak egy a hátránya , hogy ki vonják a kocsid a forgalomból és csak akkor lehet ujra forgalmoba helyezni ha ki fizeted azt a tartozást és annak egyéb sallamgjait azaz birság , kamat és még ilyenek .

Azaz ki fogod fizetni ha akarod használni az autót . Állam bácsival nem jo szorakozni főlleg ha pénzről van szó mert igen csak meg tudnak szivatni . Nállunk volt egy foszer aki évekig nem fizette ki és 5 évvel késöbb hiába másik kocsi volt már nálla mivel az elöző felhalmozott tartozást nem fizette be és utánna se akarta le foglalták a kocsiját és pár honappal késöbb már kint is volt a nav lefoglalt kocsik területén azaz felseleges ilyennel próbálkozni .

Én se szivesen fizetem be évi 10ezer ft mivel sz.r az út minőség ( kátyuban a kátyu meg ilyenek ) de ha tetszik ha nem kénytelen az ember meg hunyázkodni és fizetni . Be mész az önkormányzathoz és mondod nekik , hogy te ezt a csekket ( teljesitmény adot ) és nézd meg mit fognak hozzá szolni . Elsőre ki röhögnek és el küldenek a francba ha nem fizetsz ahol tudják be hajták rajtad ha tetszik ha nem

2018. jan. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Én se szivesen fizetem be évi 10ezer ft..."

Gyere ki németbe, itt 120 €-ból "megúszod". :-))

2018. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!