Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önéletrajzomba a beszélt...

Önéletrajzomba a beszélt nyelvek közé beírjam a magyart? Nyilván egyértelmű, mert magyar vagyok, de beírjam és válasszam ki a legmagasabb (C2) szintet?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme, a beszélt nyelv mindig idegen nyelvre van értve. Ugyanis a magyar az nem beszélt nyelved, hanem anyanyelved. Plusz ha beírsz evidens, szükségtelen információkat (óvodába is jártál, nem?), azzal csak komolytalanná teszed az önéletrajzot, az pedig rossz pont lehet.
2018. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja az első.

Önéletrajzba nem érdemes viccelődni.

2018. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Ha külföldre jelentkezel, akkor írd bele, hogy tudsz magyarul is. Jó pont lesz.
2018. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha külföldre adod be az önéletrajzod, írd be az anyanyelvként.
2018. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sablon alapján töltöttem ki, és nem volt olyan, hogy anyanyelv. Egy nagy vállalathoz mennék gyakornoki adminisztracios munkara. Angolul tudni kell. Vannak bent ismeroseim, es latasbol ismerem a menedzsert, aki a baratnom egyik baratnoje, es egyidos velem. Szoval igazabol kb formalitas.


20F

2018. jan. 21. 13:15
 6/6 Mojjo ***** válasza:
Akármennyire formalitásnak tűnik, aki képes beírni C2-re beszélt nyelvként az anyanyelvét, azt én nem venném fel. Lehet akárkinek akárkije, az üzletben az üzlet az első...
2018. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!