Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudja, mikor nyitom...

Hogyan tudja, mikor nyitom fel a telefonom?

Figyelt kérdés

Amint felnyitom a telefonom és nem válaszolok kiakad, nem nyitok meg semmit, se messengert, se vibert se semmit, csak felnyitom a telefonom. (Neki iOs van, nekem android).

Rengeteg mindent neztem mar es nem jovok ra, van kulon ilyen alkalmazas?

Abban nem vagyok biztos, de lehet mar azt is erzekeli, ha megnyomom a telefonom bekapcsolo gombjat, vagy home gombjat, h az idot megnezzem, meg egyszer mondom ez a resze nem biztos.

Elore is koszi a valaszokat!



2018. jan. 22. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy pl 2 órája nem voltál aktív, megnézed az időt, és rögtön elérhetővé válsz?

Nincs chatfejed? Akkor rögtön aktívvá válsz

Vagy ha van ilyen nem rég használt alkalmazások lista, amit főképernyőről tudsz behozni, ott kell kihúzni a facet, meg a messengert

2018. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igazából messenger már nincs fent, csak viber, de elvileg nincs hozzá köze, legalábbis ezt állítja. Már mindent átnéztem és nem találok semmit, ami által látható lennék.

Szimplán feloldom a telefonom és már elérhető is voltam "valahol".

Nagyon szeretném tudni, hogy mi által.

Köszi a választ!

2018. jan. 22. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok szoftver tud futni a háttérben. Azaz, ha a hardvert aktiválod, az rögtön elindul.

Azt kell megnézni mi fut. Bármilyen alkalmazással nyilván nem leszel "elérhető".

2018. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Messenger, facebook, instagram stb nincsen a telefonomon. Viber van, discord.

Neztem a futo alkalmazasokat, egyik sem szembetuno ilyen teren.

Arra gondoltam, hogy esetleg nem lehet vhol nezni telefonszam alapjan mikor volt utoljarala a masik elerheto vagy pingelni vagy hasonloak.

2018. febr. 4. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!