Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon én vártam csak többet,...

Vajon én vártam csak többet, vagy más is így viselkedne?

Figyelt kérdés
Van egy sportoló (helyi szinten csak), aki iránt volt egyfajta egészséges rajongásom. Tudtam, hogy mostanában lesz a születésnapja, és ezért csináltam neki egy "táblát", amire az volt rá írva, hogy "boldog születésnapot!". A legutóbbi meccs után oda mentem hozzá ahogy jött a nézőtér mellett, és mutattam neki. Teljes zavarodottságot láttam rajta, amit még meg is értenék, mert lehet hirtelen én se tudnék mit csinálni, de max. egy kényszeredett mosolyt láttam rajta, meg egy halk "köszi" volt. Az ajándékot is alig akarta elvenni, csak amikor mondtam neki, hogy ez a Tied! És nem azt vártam, hogy öleljen meg, vagy kapjak egy puszit, de egy őszinte mosolyban, vagy meglepődöttségben azért reménykedtem. Úgy érzem mintha teljesen hülyét csináltam volna magamból...

2018. jan. 22. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azt csináltál. fura vagy :D
2018. jan. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miért?:D Csak kedveskedni akartam neki. Ja igen, visszaolvasva a kiírásomat, az ajándék alatt a "boldog születésnapot" feliratot értettem :D
2018. jan. 22. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,ez olyan kínos vagy nem tudom.
2018. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A furára értettem:) Az világos, hogy a lehető legrosszabbul sült el a dolog. Csupán arra lennék kíváncsi, hogy én vártam naivan, hogy egy kicsit is örülni fog neki?
2018. jan. 22. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!