Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik világháború utolsó...

Melyik világháború utolsó békéjét kötötték meg 2000 után? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

És pontosan mikor?

Egy "Gondoltad volna?" posztban láttam ezt még évekkel ezelőtt, de sehogy se találom.



#világháború #béke #gondoltadvolna
2018. jan. 25. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

ti ti ti tá tá tá ti ti ti ...... segitség :-)


2 világháború volt: 1, és 2.

A magyarországi tojásháborút nem tudom ide belevenni....


Pontosítani tudsz, hogy milyen nációk hadakoztak a 20. században?

Öböl háború, Koreai háború, Vietnámi háború, esetleg Afganisztán megszállása a szovjetek által????

2018. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Száz százalék, hogy valamelyik világháború volt, fel is kaptam a fejem, ha más lett volna nem is érdekelt volna
2018. jan. 25. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha 2000.-ben világháború lett volna, nem gondolod, hogy mi is értesültünk volna róla?

És mivel itt élünk Oroszország közelében, valahogy mi is belekeveredtünk volna?

Márpedig Oroszország nélkül nem lehetett VILÁGháború, mint ahogy az sem létezhetett volna, hogy a mai (és az akkori) fejlett technikával ezt a "tényt" el lehetett volna titkolni előlünk, bármit is ovastál akárhol.

2018. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tényleg ilyen hülye mindenki? Egy szóval se mondtam, hogy 2000 után volt világháború, azt mondtam, hogy akkor kötötték meg az utolsó békét. Mit nem lehet ezen érteni?
2018. jan. 26. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg ilyen hülyén kell a kérdésedet feltenni?


Ahogy látom, te is az a fajta vagy, aki nem tolerál semmi negatívumot.

Ha "gondoltad volna" nevű posztokon szeded az infóidat, akkor nem is csodálom... Ez a hozzád állásom tetszett????


Mielőtt legorombítasz valakit, illik normálisan is válaszolni...


A bosszankodást félretéve:


AZ első és második világháborúnak vége. Megvoltak a békeszerződések, mindenki boldog....


Az első vagy második világháború utolsó békéjét 2000 után miért is kellett volna újra megkötni? Emlékszel valami információmorzsára a hírből? Talán jobban utána tudnánk nézni.....


Szerintem valami ünnepség lehetett, ahol pusztán formalitásból csináltak úgy mintha újra békét kötöttek volna.


Politikában szokás ilyen húzásokat csinálni, mert a nagy békepárti hozzáállás tetszik a sajtónak....

2018. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazad lehet, 5. válaszoló!

Kíváncsiságból keresgéltem az előbb a Google-n, és tényleg volt valahol Kisbüdösbürgözdön vagy valami ilyen faluban egy 2000.-ben felállított emlékmű vagy emléktábla.

Most már nem keresek újra rá, nem éri meg.

2018. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!