Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen örök szerelem tetoválás...

Milyen örök szerelem tetoválás jelet ismertek?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok. Gondolkodtam azon, hogy fektetett nyolcast teszek a csuklómra. Illene fektetett nyolcas tetoválás fiúnak? Nem volna kicsit fura? Vagy milyen örök szerelem tetoválást ajnálatok?


Köszönöm szépen a válaszokat.


2018. jan. 25. 16:36
 1/3 2*Sü ***** válasza:

A fektetett nyolcas a végtelen jele, a szerelemhez nem kötődik a szimbólum. Az örök szerelem melletti elköteleződést nem tetoválással, hanem jegygyűrűvel szokás kifejezni.


Nyilván aki szerelmes, pláne aki először szerelmes igazán, az elhiszi, hogy örökké tart. Ez benne a szép, és nem is kell máshogy érezni. Viszont objektíven látni kell azt is, hogy az örök szerelmek túlnyomó többsége pár éven belül véget ér, amit persze további „örök” szerelmek követnek.


Ne tetováltass magadra semmit, ami nem egy jól átgondolt, általad választott, a lelked mélyéről fakadó, és csak rajtad múló dolgot fejez ki. Lehet, hogy pár év múlva az örök szerelem véget ér. Lehet, hogy a másik miatt, lehet, hogy pont miattad. És lehet, hogy nem szép lefolyással fog véget érni, a tetoválás meg örök életedben erre fog emlékeztetni, de már nem a szerelem érzését fogja benned erősíteni, hanem valami olyat, amire nem akarsz emlékezni.

2018. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van válaszoló. De én olyan örök szerelmet tetoválást szeretnék hogy legyen szerencsém jó lányra, legyek vele boldog és tartson örökké :)
2018. jan. 25. 18:05
 3/3 2*Sü ***** válasza:

Ez meg pótcselekvés, a cselekvés illúziója lenne. Mondjuk nem szerelemre, hanem nagyobb fizetésre, jómódra vágysz. Akárhány szerencse és gazdagság szimbólumot tetováltatsz magadra, attól a helyzeted nem változik semmit. Ami változást hozna, ha tovább képeznéd magad, ha új munkahelyet keresnél, ha az állásinterjún növelnéd az esélyeidet, mondjuk megtanulsz egy idegen nyelvet. Ha ezt teszed, ahhoz meg nem kell tetoválás.


> legyen szerencsém jó lányra


Ehhez az kell, hogy ismerkedj. Fogalmazd meg, mit vársz egy párkapcsolattól. Ha valami nem jön össze, próbáld megtalálni, mi az, amit máshogy kellene csinálnod. Tanulj a hibáidból.


> legyek vele boldog


Ez is rajtad, illetve kettőtökön múlik, és nem a tetováláson.


> és tartson örökké


Szintén…


~ ~ ~


A tetoválásnak alapból nem vagyok híve. Persze a te döntésed, de lebeszélnélek róla. Egyrészt mondjuk egy rocker nem attól rocker, hogy valami ezzel kapcsolatos tetoválást csináltat. Sőt még csak nem is attól, hogy rocker módra öltözködik. Aki igazán rocker, annak nem jelent gondot az, hogy jól fésülten, öltönyben is rocker legyen, úgy hogy ez nem látszik rajta. Ha valaki szükségét érzi, hogy kifelé demonstrálja a rockerségét, az pont azt jelzi, hogy az illető bizonytalan magában, hogy neki kapaszkodók, támaszok kellenek az identitásához.


Másrészt az ember rengeteget változik az évek során. 20 éve egészen más zenét hallgattam, más volt fontos az életemben, más lánnyal voltam együtt, mást célért küzdöttem, egészen máshogy gondolkodtam dolgokról. Ha belegondolok, hogy anno 20 éve esetleg mit tetováltattam volna magamra, ma nem örülnék neki, ha rajtam lenne.

2018. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!