Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol és Minek tanuljak tovább?

Hol és Minek tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne igazából hogy " mi legyek ha nagy leszek,,. Szóval nem tudom mi szeretnék lenni igazából. Nagyon szeretem az állatokat és szeretek velük foglalkozni. A játéktervezés, a fotózás is érdekel. Szépen rajzolok mások szerint. Főzni is imádok.

Gondoltam állatorvosra pl egy állatkertben. Esetleg programozó vagy fotós. Grafikusokból anyi van mint a hangya. Lehetőleg olyan állást szeretnék ami jól keres mert talán szeretnék egy kicsi kutya menhelyt alapítani.Most ált. iskolás vagyok. Átlagban 4-5-ös vagyok. Szeretnék tovább tanulni akár 2-3 diplomát is leteszek hogy egy jó ötletemet megvalósitsam.

Szóval szerintetek mi legyek? Minek tanuljak tovább? Mien szakmát válasszak?



2018. jan. 25. 17:30
 1/2 anonim válasza:

Szerintem az állatorvos jó lenne.

Mert mindenképp olyan szakmát kell választanod hogy egész életedben helyt állj vele:D

2018. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha még pontosan nem tudod mi legyel akkor menj gimnaziumba ott lesz eleg idod eldönteni, ugyan igy vagyok, belsoepitesz vagy lakberendezo szeretnek lenni de még nem tudom pontosan h biztosan ezt akarom e. Ezert jöttem gimibe, itt kapok egy érettségit es mehet tovabb egyetemre. Szerintem 10-11.re meg fog benned születni hogy mi is akarsz lenni, mi fogja majd a mindennapjaidat feldobni felnott korodban. Remélem tudtam segíteni.
2018. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!