Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyenek a magántanulói...

Milyenek a magántanulói osztályozó vizsgák, és hogyan kell tanulni rá?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mostantól magántanuló leszek (okait nem fejteném ki), és 8. osztályba járok. A tanárok azt mondták hogy a félévi vizsgát nem kell meg tennem mert ugye az mindjárt itt van, és nekem van elég jegyem. Na de nem ez a lényeg, engem az érdekelne hogy hogyan lehet az év végi vizsgára tanulni? Anyukám régen magántanuló volt és azt mondta hogy neki adtak tételeket amiket meg kellett tanulnia.. Most is így van vagy csak bedobnak a mély vízbe(,szóval magamnak kell az egész anyagot megtanulni)?

Válaszokat köszönöm! :)


2018. jan. 25. 17:58
 1/2 anonim válasza:
Úgy,mintha egy témazáróra tanulnál.pl töriböl írdd ki a fontos évszámokat eseményekkel témák szerint.állíts fel a fejedben egy rendszert ami neked könnyebb és az alapján jegyzetelj.én tapasztalatból mondom,hogy nem fogják a 2. félév anyagát nagyon részletesen kérdezni.Fontos viszont,hogy a lényegre koncentrálj,és ne vessz el a részletekben,mert fél évnyi anyagaot megtanulni ennyi tantárgyból nem egyszerű.sok sikert!
2018. jan. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd igyekezem! :)
2018. jan. 26. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!