Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valahol venni balkezes...

Lehet valahol venni balkezes biciklit?

Figyelt kérdés
Kicsit kényelmetlen a biciklim,nem esik kézre biztos azért mert balkezes vagyok és a biciklim jobbkezeseknek készült.

2018. jan. 25. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már úgyis megvan a bicaj ne vegyél másikat, tudsz belőle balost csinálni, mindössze forditsd el 180 fokkal a kormányt is és az ülést is.
2018. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzetedet, én egyszer jobbkezes gumilabdát kaptam karácsonyra. Mennyit rohangáltunk, amíg kicserélték balkezesre...!
2018. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
😂
2018. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Akkor én meg sem szólalok! Én meg jobb kezes laptopot kaptam. Fel kellett cserélni az összes billentyűt, hogy kézre álljon. A jobb kezes fogkefémről és a tv távirányítóról meg nem is beszélve.
2018. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd keresztbe a kezed.
2018. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
75%
A ket feket csereld at
2018. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Mi? Miii??? Miiiijjjsjssjskskskehshdjsis.... Balkezes bicikli.... Jó, én inkább visszaalszom.
2018. jan. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#4es, viccen kívül, a laptopok is jobb kezesek számára készültek, gondolj pl arra hogy a numerikus billentyűzet jobb oldalon van, a nyilak jobb oldalon helyezkednek el, a touchpad gombjai is jobb képzések számára vannak (ahogy az egér is pl). Biciklinél a hátsó fék jobb kézre áll, lehet erre gondolt a kérdező...
2018. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!