Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne érdekelj...

Mit csináljak hogy ne érdekeljen hogy mit mondanak a barátomrol?

Figyelt kérdés

Szeretek egy fiut.de ö nem néz ki valami jol.Nekem viszon az tetdzik ahogyan bán velem

Kedves

Megértö

Jo szivü

És szeret nem csalna meg sohaa dee viszont a testvéreim,barátam nem tudják elképzelni hogy én hogy tudom öt szeretni.! Ienkor megcsináljak hogy megértség hogy nem a külseje miatt szeretem..valaki tanácsokat..



#barát #kinézet #valami jol
2018. jan. 25. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Őszinte leszek.. Szerintem te nem szereted eléggé.. ha szeretnéd nem mondanád, hogy "nem néz ki valami jól". Ha szeretsz valakit olyannak szereted amilyen és hidegen hagy más véleménye, szépnek/helyesnek tartod..


Na de hogy segítsek is, nyilván meg kéne mondani ezeknek az embereknek, hogy fogják be, mert hidegen hagy a véleményük.. minimum.

2018. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod ❤ nagyon nagyon szeretem ez a lényeg ugy ahogy mondtad nem érdekel a véleményük köszzi nagy biztatást adtál nekem ❤😀
2018. jan. 27. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot nektek. :)
2018. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük❤❤❤
2018. jan. 28. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!